فولکس گلف هیبرید معرفی شد؟ آیا این خورو به ایران خواهد آمد؟

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
فولکس واگن مدل هیبریدی گلف جدید را که به سیستم برقی 48 ولتی مجهز است معرفی کرد. این خودرو که از نسل هشتم فولکس واگن گلف است همانند محصولات جدید مرسدس بنز و بی ام و به سیستم هیبریدی 48 ولتی مجهز شده است و باتری های آن نیز از نوع لیتیوم یون است.
تکنولوژی جدید 48 ولتی سبب شده است تا مصرف سوخت این مدل 3 دهم لیتر در هر 100 کیلومتر کاهش پیدا کند.
سیستم های هیبریدی 48 ولتی البته عملکردی کمی متفاوت با آنچه در مثلا تویوتا پریوس می بینیم دارد و این سیستم ها معمولا موتور برقی را فقط در شروع حرکت درگیر می کنند.
موتور الکتریکی کمکی که در این خودروها موجود است می تواند نقش موتور استارتر و دینام را نیز به طور همزمان بر عهده بگیرد.
این موتور الکتریکی کوچک که نیروی خود را نیز با تسمه انتقال می دهد می تواند در شروع حرکت گشتاور آنی را برای خودرو فراهم کند. ضمن اینکه خود سیستم نیز وزن کمی دارد.
فولکس واگن برنامه بسیار جامعی برای استفاده از نیروی کمکی الکتریکی در خودروهای خود دارد و برنامه دارد تا مدل های تمام برقی همانند سری I.D را نیز روانه بازار کند.
باید تا زمان رونماییو اعلام قیمت این خودرو منتظر بود و در صورتی که شرایط ورود به بازار ایران را داشته باشد باید گفت در صورت ورود به بازار کشور می تواند رقیبی جدید برای خودروهایی همچون بی ام و سری 1 و محصولات مینی باشد.
نظرات
 
 
 
اهریمن 1397/2/22
ئیران فارسی متلاشی خواهد شد .
غلام 1397/2/23
جوابتون نه! حواسمون باشه ای ماشینه ها. ایران مگه مسولین غیر از زباله های چینی ماشین هم میزارن وارد شه؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران