نسل بعد فولکس واگن گلف به همراه سیستم محرک هیبریدی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
کمپانی خودروسازی فولکس واگن چند ماه یکبار قطعه‌ای از پازل نسل هشتم "فولکس واگن گلف" را نشان می‌دهد و در آخرین مورد، به یک سیستم محرک هیبریدی خفیف اشاره شده است که در حال توسعه بوده و بر روی نسل هشتم فولکس واگن گلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا این خودروی هاچ بک اسپرت فولکس واگن هم به جمع خودروهای دوست دار محیط زیست ملحق شود.
طبق ادعای منابع خبری، نسل جدید فولکس واگن گلف از سیستم الکتریکی 48 ولت به همراه یک موتور درون سوز بنزینی استفاده خواهد کرد که در حال حاضر اطلاعات دقیق و بیشتری از آنان ارائه نشده است، اما در کل سیستم محرک فولکس واگن گلف برای کاهش مصرف سوخت بیشتر خود، از سیستم روشن و خاموش کردن خودکار پیشرانه استفاده خواهد کرد تا مصرف سوخت اتومبیل حتی کمتر از استفاده در سیکل ترکیبی باشد، هرچند منابع خبری مدعی هستند که شرکت خودروسازی فولکس واگن برای بهره وری بیشتر انرژی، از سیستم احیای نیرو در ترمزهای اتومبیل استفاده خواهد کرد.

سیستم محرک هیبریدی برای فولکس واگن گلف

سیستم محرک هیبریدی برای فولکس واگن گلف


پیش بینی می‌شود که علاوه بر سیستم محرک هیبریدی، شرکت خودروسازی فولکس واگن تغییراتی هم بر روی موتور درون سوز مجموعه ایجاد کرده باشد که با حفظ قدرت، می‌تواند مصرف سوخت کمتر و همچنین آلایندگی کمتری نسبت به گذشته داشته باشد که در این زمینه به کاهش مصرف سوخت 0.3 لیتری برای کارکرد صد کیلومتر پیشرانه اشاره شده است، هرچند اطلاعات پیشرانه درون سوز تایید نشده است، اما شایعاتی وجود دارد که شرکت خودروسازی فولکس واگن از موتور 2 لیتری دیزلی 134 اسب بخاری در سیستم محرک هیبریدی خود استفاده می‌کند که برای تایید این موضوع باید تا معرفی رسمی خودرو صبر کنیم.
در پایان پیش بینی می‌شود که خودروی نسل جدید فولکس واگن گلف در سال آینده میلادی و در نمایشگاه بین المللی ژنو 2019 رونمایی شود، هرچند معرفی این خودرو در نمایشگاه بین المللی پاریس 2018 دور از انتظار نخواهد بود که در ماه اکتبر کار خود را آغاز می‌کند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران