تبدیل شوندگان به کشور ژاپن رسیدند + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به سال 2014 میلادی برگردیم، یک ربات واقعی با الگوبرداری از سری ربات‌های فیلم "ترانسفورمرز" یا "تبدیل شوندگان" ساخته شد، اما مشکل اصلی این ربات اندازه آن بود که تنها 1.3 متر طول داشت و با نام J-deite Quarter شناخته می‌شد، اما حالا بعد از گذشت حدودا 4 سال، شرکت سازنده J-deite بار دیگر دست بکار شده و یک ربات بزرگ و واقعی طراحی کرده است که امکان تبدیل شدن از خودرو به ربات انسان نما را خواهد داشت، درحالی که امکان حضور 2 سرنشین در داخل کابین این ربات وجود دارد.
پروژه جدید این شرکت ژاپنی تحت عنوان " J-deite RIDE" معرفی شده است که برخلاف پروژه اول آن‌ها، یک ربات بزرگسال بوده و حدود 4 متر طول دارد، اما ویژگی مهم این ربات که در پارگراف قبل اشاره کردیم، امکان حضور 2 سرنشین در داخل کابین خواهد بود و با حضور آن‌ها، امکان تبدیل شدن اتومبیل به یک رباط وجود دارد که می‌توانید فیلم آن را در انتهای همین مقاله شاهد باشید.
به طور طبیعی، این ربات یک وسیله بزرگ و آهسته است که به دنیای واقعی آمده و بدون شک عملکرد آن بسیار کندتر از ربات‌های گرافیکی موجود در سری فیلم‌های "ترانسفورمرز" خواهد بود، هرچند این پروژه به حقیقت تبدیل شده و در نوع خود شگفت انگیز و قابل احترام خواهد بود و مهم‌تر از همه، پیشرفت‌های زیادی در انتظار این خودرو و یا وسایل مشابه خواهد بود که در آینده انتظار طراحی و ساخت نمونه‌های بیشتر آنان پیش بینی می‌شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران