خودروی تمام الکتریکی هوندا برای بازار چین

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در نمایشگاه بین المللی پکن 2018 که از تاریخ 25 آوریل سال جاری در کشور چین راه اندازی شده است، از خودروی کانسپت تمام الکتریکی " Everus EV" رونمایی شد که در واقع یک پروژه مشترک از سوی کمپانی خودروسازی "هوندا" و همچنین "گروه خودروسازی گوانگژو" یا به اختصار GAC" موتور" بوده و قرار است که تنها تامین کننده بازار بزرگ چین باشد.
باوجود اینکه پروژه مشترک "گک موتور" و همچنین شرکت خودروسازی "هوندا" در نمونه‌های اولیه معرفی شده است و خود را برای حضور در بازار چین آماده می‌کند، اما هیچگونه اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی اتومبیل ارائه نشده است تا بدانیم که پروژه تمام الکتریکی هوندا در خاک چین با چه مشخصات فنی و رنج قیمتی عرضه می‌شود، اما در ادامه این موضوع تایید شده است که در صورت عدم توانایی مشتریان در خرید این اتومبیل، می‌توانند از سرویس اشتراک گذاری خودرو یا به عبارتی دقیق‌تر، سرویس کرایه اتومبیل شرکت Reachstar در کشور چین استفاده کرده و با خودروی تمام الکتریکی هوندا رانندگی کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر این خودرو، باید تا معرفی و توسعه کامل این خودرو از سوی شرکت‌های سازنده صبر کنیم که برای معرفی نسخه نهایی اتومبیل تاریخ دقیقی تعیین نشده است، اما در ادامه این موضوع مطرح شده است که شرکت خودروسازی هوندا تا پایان سال 2025 میلادی، بیش از 20 مدل خودروی تمام الکتریکی راه اندازی کرده و به مشتریان خود عرضه می کند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران