تمرکز وزارت صنعت بر توسعه خودروهای هیبریدی و برقی

مهر : رئیس گروه صنایع خودروی دفتر خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت تمرکز خود را بر افزایش تولید خودروهای سواری و توسعه خودروهای هیبریدی و برقی قرار داده است.
شهرام رضوی در ادامه با اشاره به برگزاری هفتمین نمایشگاه خودرو افزود: این نمایشگاه در گروه‌های کالایی خودروهای سبک شامل سواری و وانت، خودروهای سنگین شامل اتوبوس، مینی‌بوس و کامیون، سازندگان موتورسیکلت و گروه خدمات خودرویی برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی ایران حامی خودروسازان داخلی است. در این نمایشگاه جدیدترین خودروهای در حال ساخت تولیدکنندگان داخلی در معرض نمایش عموم قرار می‌گیرد. امسال یک بخش نمایشگاه به خودروهای برقی و هیبریدی و دوستدار محیط زیست اختصاص یافته است. همچنین مجری برگزارکننده هفتمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی ایران نیز در این نشست گفت: معرفی محصولات صنعت خودرو، تبیین اهمیت خودروسازی در توسعه اشتغال‌زایی، آشنایی دست‌اندرکاران صنعت خودرو با دستاوردهای رقبا، ارتقای کیفیت خودروهای داخلی برای صادرات محصولات کشورمان به بازارهای جهانی و جلب نظر مسوولان به ضرورت توجه به صنعت خودرو از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه به‌شمار می‌رود. وی ادامه داد: در این نمایشگاه برندهای خارجی و بین‌المللی حضور دارند که تمام محصولاتشان را در داخل کشورمان مونتاژ می‌کنند و با این کار باعث اشتغال‌زایی و ارزش افزوده می‌شوند.
نظرات
 
 
 
مهرداد 1397/2/15
نمیدونم چرا وقتی اسم وزارتخونه رو میشنوم احساس میکنم تو دوره احمد شاه زندگی میکنم


شایدم از تاثیر وزارت وزراس!
هو 1397/2/15
اینا که موقع تعرفه‌گذاری خودروی هیبرید رو قبول نداشتن و میگفتن تو مصرف سوخت و آلایندگی کمتر هیچ تاثیری ندارن!
علی 1397/2/15
وزارت صنعت ما که خودش دستش به خون مردم تو فروش آشغال های ایران‌خودرو و سایپا الودس ایناهم همش سیاه نماییه
Farhad 1397/2/17
میرید از چین ماشین میارید ۴تا کارگر میزارید پیچهاشو میبندن ،بعد میگید ساخت داخل! بجاش یک عمر باید در تعمیرگاه ببریش قطعه نامرغوب ۶برابر قیمت از چین وارد کنی ببندی روش!
به این میگن وزارت صنایع یا شایدم شاخه وزارت صاردات چین در ایران باشه..

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران