سوپر SUV شورولت؛ آشنایی با مدل تیون شده سابربن RST

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
در پی موفقیت شورولت تاهو RST، شورولت تصمیم گرفت تا مدل RST سابربن را نیز با پکیج Performance راهی بازار کند.
مدل RST اولین مدل سابربن است که به موتور V8 420 اسب بخاری مجهز می شود. این موتور 6.2 لیتر حجم دارد و نیروی آن با استفاده از یک گیربکس 10 دنده ی اتوماتیک با نام هیدرامتیک به چرخ ها انتقال پیدا می کند. موتور این خودرو همچنین توانایی تولید گشتاور 623 نیوتن متری را نیز دارد. در خصوص گیربکس 10 سرعته ی شورولت سابربن نیز باید اشاره کنیم که ضرایب دنده های اولیه در این گیربکس کوتاه است تا شتاب خودرو بهبود پیدا کند و دنده های بالاتر نیز دارای ضرایبی هستند که دور موتور را در اتوبان ها کاهش می دهد و به این ترتیب خودرو مصرف سوخت و راندمان مناسبی خواهد داشت.

شورولت سابربن RST

شورولت سابربن RST

ساندر پیسزار مدیر بازاریابی خودروهای سنگین شورولت در مورد این خودرو گفته است که شورولت تاهو RST یک مدل سریع و تیونینگ شده از تاهو است و دلیل عرضه ی این خودرو این است که بسیاری از مشتریان شورولت سابربن نیز خواهان خودرویی با قابلیت های تاهو RST بودند.
معرفی این خودرو نشان می دهد که شورولت به دنبال افزایش سهم خود در این سگمنت است و این خودرو نوعی سرمایه گذاری برای این برند به شمار می رود.
سیستم مگنتیک کنترل نیز روی این خودرو نصب شده است تا هندلینگ آن بهبود پیدا کند. رینگ های مورد استفاده در سابربن RST هم دارای سایز 22 اینچی هستند و روی آنها لاستیک هایی با ابعاد 285/45 نصب شده است.

شورولت سابربن RST

شورولت سابربن RST

یک سیستم اگزوز سفارشی ساخت Borla برای شورولت سابربن RST در نظر گرفته شده است که دارای دو خروجی است و جریان اگزوز را 2 درصد بهبود می بخشد. سایر تغییرات این مدل نیز شامل استفاده از ترمزها برمبو با کالیپرهای شش پیستونه آلومینیومی است که دیسک های آن نیز دارای ابعاد 16.1 در 1.3 اینچی هستند. رنگ کالیپرهای این سیستم ترمز نیز به رنگ قرمز است.
شورولت سابربن RST از اواخر تابستان جاری وارد بازار خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران