طوفان فورد موستانگ راش با 710 اسب بخار قدرت

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شرکت تیونینگ Roush Performance محصول جدید خود را که بر اساس فورد موستانگ 2018 ساخته شده است با نام JackHammer رونمایی کرد. این خودرو نسخه ای قوی تر از فورد موستانگ GT500 است. در این خودرو از یک سوپرشارژر مدل R2650 روی موتور 5.2 لیتری موستانگ استفاده شده است که قدرت خروجی را به 710 اسب بخار و گشتاور موتور را نیز به 827 نیوتن متر رسانده است.

فورد موستانگ راش

فورد موستانگ راش

بر خلاف تصور اولیه، این فورد موستانگ تنها برای حرکت در خط مستقیم ساخته نشده است و Roush از لاستیک های اسپرت و کمک فنرهای جدیدی در این خودرو استفاده کرده است که هندلینگ خودرو را بهبود می بخشند. از دیگر تغییرات JackHammer نیز باید به رینگ های مشکی براق، نوارهای مشکی روی بدنه، تودوزی چرمی و خروجی های چهارتایی اگزوز اشاره کرد. همچنین برای تودوزی این خودرو می توان 11 رنگ مختلف را انتخاب کرد.

فورد موستانگ راش

فورد موستانگ راش

پکیج JackHammer با قیمت 14 هزار و 765 دلار عرضه می شود و دارای گارانتی 5 ساله یا 60 هزار کیلومتری است. راش عنوان کرده است که این پکیج را تنها در یک ساعت می تواند روی فورد موستانگ GT نصب کند.
نظرات
 
 
 
///mahdispd 1397/2/29
به امید وجود چنین تیونر هایی در ایران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران