فیس لیفت پورشه ماکان شکار شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
خودروی شاسی بلند پورشه ماکان برای اولین بار در سال 2015 میلادی رونمایی و سپس چند ماه بعد راه اندازی شد، حال با گذشت تقریبا 2 الی 3 سال که از عمر این خودرو در بازارهای جهانی می‌گذرد، شرکت خودروسازی پورشه به سراغ تخته طراحی خود رفته و به دنبال طراحی و راه اندازی‌ نسخه فیس لیفت این اتومبیل است که اخیرا باتوجه به انتشار تصاویری جاسوسی، می‌توان فهمید که شرکت خودروسازی پورشه در حال آزمایش و توسعه این خودرو در نسخه فیس لیفت است، اما انتظار می‌رود که برای سال آینده راه اندازی شده و در اختیار مشتریان قرار گیرد.
به غیر از انتشار تصاویر جاسوسی این خودرو در فضای مجازی، هیچگونه اطلاعات دقیقی در رابطه با مشخصات فنی اتومبیل ارائه نشده است و تنها پیش بینی می‌شود که پیشرانه استاندارد این خودرو از سوی شرکت خودروسازی پورشه بروزرسانی شود تا نیروی بهینه و مصرف سوخت کمتری داشته باشد، اما در مقابل تصاویر جاسوسی این خودرو، چهره بدون استتار آن را به نمایش گذاشته است که می‌توانیم پیش از رونمایی رسمی، با چهره پورشه ماکان فیس لیفت آشنا شویم، هرچند منابع خبری مدعی هستند که طراحی این خودرو هنوز کامل نشده و برخی قسمت‌های آن در آینده تغییر پیدا می‌کند.

نسخه فیس لیفت پورشه ماکان

نسخه فیس لیفت پورشه ماکان


با این وجود، طراحی جلو اتومبیل تغییرات خوبی نسبت به نسخه‌های استاندارد دریافت کرده است. البته طراحی عقب اتومبیل دست نخورده باقی مانده، اما در قسمت جلو اتومبیل می‌توان شاهد چراغ‌های پیشانی کاملا جدید، آینه‌های تغییر یافته با آیرودینامیک بهتر و همچنین مجموعه سپر کاملا جدید بود که مجرای ورود هوا در اطراف سپر بزرگ‌تر شده و همچنین موقعیت تیغه‌های آن تغییر پیدا کرده است، هرچند موقعیت چراغ‌های راهنمای اتومبیل با اصلاح تیغه‌های آیرودینامیکی تغییر کرده است که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در تصاویر شاهد باشید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران