تخت گاز با نسخه‌های دیزلی بی ام و X5 و بنتلی بنتایگا + فیلم

در بین خودروهای شاسی بلند، امروزه تنها بزرگ و لوکس بودن کافی نیست و مشتریان علاوه بر ویژگی‌های مذکور، به دنبال یک خودروی شاسی بلند هستند که دارای قدرت بالا و عملکرد مطلوب باشد، به همین منظور شاهد پیدایش خودروهای شاسی بلند اسپرت هستیم که نمونه آن می‌تواند خودروهای جگوار F-Pace، لامبورگینی اوروس، بنتلی بنتایگا، پورشه کاین و.... باشد که علاوه بر یک خودروی شاسی بلند لوکس و بزرگ، از قدرت بالا و عملکرد بسیار خوبی بهره مند هستند. حال پیرو این موضوع، دو خودروی "بنتلی بنتایگا" و همچنین خودروی شاسی بلند "بی ام و X5" در مدل M50d تهیه شده و در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا شتاب گیری و همچنین سقف سرعت آنان با یکدیگر مقایسه شود که برای مخاطبان می‌تواند جذاب و تماشایی باشد.
فیلم این رقابت توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای همین مقاله بارگذاری شده است که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید، اما همانطور که در عنوان مقاله ذکر شد، هر دو اتومبیل به پیشرانه توربوشارژر دیزلی مجهز شده‌اند که دارای عملکرد نزدیک به یکدیگر خواهند بود. در ادامه گفتنی است که خودروی شاسی بلند بنتلی بنتایگا دارای موتور 4 لیتری هشت سیلندر توربودیزل بوده و می‌تواند در حداکثر کارایی خود نیروی 435 اسب بخاری داشته باشد، اما در مقابل خودروی شاسی بلند بی.ام.و X5 با موتور 3 لیتری شش سیلندر خطی در مقابل بنتلی بنتایگا حاضر شده است تا با استفاده از وزن کمتر خود، نیروی 381 اسب بخاری پیشرانه خود را بهتر مدیریت کند.

نظرات
 
 
 
علیرضا 1397/2/26
اون اخطاری که بنتلی توی سرعت بالا میداد چی بود؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران