قیمت جدید و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد + جدول

کیان موتور وارنا نماینده فروش محصولات "بورگوارد" در کشور، از شرایط فروش نقدی و علی الحساب شاسی بلند دو خودروی شاسی بلند BX5 و همچنین نسخه BX7 خبر داد که جزییات آن را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
در شرایط فروش نقدی بورگوارد BX7، قیمت نهایی 299 میلیون و 600 هزار تومان دیده می‌شود که پس از پرداخت این هزینه، می‌توان 30 روز بعد اتومبیل خود را تحویل گرفت و در صورت عدم تحقق این وعده، از خسارت تاخیر 30 درصد بهره‌مند شد.
علاوه بر این، شرایط فروش علی الحساب به صورت 2 مرحله‌ای و 3 مرحله ‌ی تعیین شده است که در شرایط فروش 2 مرحله‌ای، حدود 148 میلیون و 800 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت تعیین شده و با استفاده از سود مشارکت 20 درصد و سود انصراف 18 درصد، می‌توانید اتومبیل خود را 45 روز بعد تحویل بگیرید.
در شرایط فروش 3 مرحله‌ای، پیش پرداخت اتومبیل معادل 74 میلیون و 900 تومان خواهد بود و یک ماه پس از ثبت نام، باید همین مبلغ را دوباره به شرکت "کیان موتور وارنا" پرداخت کنید تا اتومبیل شما در لیست قرار گرفته و بعد از 90 روز کاری به شما تحویل داده شود. در این شرایط فروش سود مشارکت 20 درصد و سود انصراف 18 درصد تعیین شده است.
در ادامه برای اطلاع از شرایط فروش خودروی شاسی بلند "بورگوارد BX5" می‌توانید به جدول زیر توجه داشته باشید.

شرایط فروش محصولات بورگوارد

شرایط فروش محصولات بورگوارد

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
آیدین 1397/2/26
واقا جای تاسفه که دست 80 درصد از مردم از ماشین های با کیفیت کوتاهه !
منتقد 1397/2/26
قیمت این ماشین با درهم ۱۷۰۰ تومنی میشه ۱۶۰ میلیون
اونوقت ۱۴۰ میلیون شرکت و گمرکی که هیچ نقشی تو تولید این ماشین نداشتن سود میکنن !
این حمایت از چیه؟
 • Mehdi 1397/2/26
  حمایت از پسرا و دختراشونه ک سواره مازاراتی و بنز بشند هر ماه ی مسافرت خارجی ک با رد شدنشون از کنار ما با گردند بند و ساعت رولکسشون پز بدند هر شب با یکی باشند ولی این کار حرام!
  این یعنی حمایت،هر چند گفتنش فایده ای نداره فقط باید رفت.
 • امیر 1397/2/26
  حمایت از رانت خواران داخلی!!
علیرضا 1397/2/26
سلام بورگوارد. سلام بازنده
 • Ramtin 1397/2/27
  هار هار هار نمکدون
در 1397/2/26
ماخودمون که لعنت بر خودمان باد باور کنید خودمون کردیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران