لحظاتی از حوادث کسانی که رانندگی بلد نیستند

اغلب مواقع فیلم‌های Dashcam یا همان دوربین‌هایی که در جلوی خودروها نصب می‌شود، صحنه‌های قریب الوقوعی را به ثبت می‌رسانند که تصادفات جاده‌ای یکی از سوژه‌های جذاب این دوربین‌ها برای ضبط به شمار می‌روند که گاهی اوقات دردسرهای زیادی برای شرکت‌های خودروسازی ایجاد می‌کند و گاهی اوقات شاهد گلچین فیلم‌هایی هستیم که در آن‌ها تنها حوادث یک برند خاص به نمایش گذاشته شده است. اما امروز فیلمی از حوادث جاده‌ای برای شما آماده کرده‌ایم که نه یک برند خاص، بلکه رانندگانی را به تصویر کشیده است که به نظر می‌رسد رانندگی بلد نیستند.
در ویدیو زیر که توسط گروه خودروبانک آماده شده و در اختیار شما قرار گرفته است، تنها وسایل نقلیه سبک وزن و خودروهای سواری به تصویر کشیده نشده است و در برخی قسمت‌های آن می‌توانید شاهد وسایل نقلیه دیگر از جمله موتورسیکلت باشید که اشتباهات زیادی دارند و همین اشتباهات باعث وقوع حادثه برای خود و دیگران می‌شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
parsa 1397/2/29
سلام
03:27 رو ببینید ؟!؟!؟
حتما" باید تو fast and furious 9 ازش استفاده کنند ...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران