اطلاعیه در مورد فروش سیتروئن C3

احتراماً به استحضار مشتریان محترم می رساند فروش خودرو Citroen C3 منحصراً از طریق وبسایت http://saipa-citroen.iranecar.com و طبق آگهی رسمی مندرج در وب سایت شرکت سایپاسیتروئن به آدرس http://www.saipa-citroen.irانجام می پذیرد که مرحله اول پیش فروش این محصول در روز چهارشنبه 26/2/97 پایان یافته است.
لذا هرگونه فروش توسط شرکت ها و افراد متفرقه، غیرقانونی بوده و از مشتریان گرامی تقاضامندیم مراقب هرگونه سوء استفاده و کلاهبرداری در این زمینه باشند.
همچنبن بر اساس ابلاغیه معاونت بازاریابی و فروش شرکت سایپاسیتروئن، با توجه به شرایط پیش فروش این خودرو، امکان صلح و واگذاری به شخص ثالث برای مشتریان c3 وجود ندارد و این روش با توجه به شرایط برای کاهش تمایل دلالان به خرید این خودرو انتخاب شده است.
نظرات
 
 
 
مجید 1397/2/30
اینها همش الکیه
اگر قرار بود دست دلال نیوفته که الان توی سایت باما حواله رو 72 میلیون پیش فروش نمیکردن
من مراحل ثبت نام رو کامل طی کردم و حتی پیامک کد کاربری و رمز ورود هم برام اومده
ولی موقع پرداخت اصلا به درگاه بانک وصل نشدم و بعد از چند دقیقه انتظار همه رویاهام از بین رفت و نتونستم وجه رو پرداخت کنم و الان هم خیلی شیک به من میگن چون در اون لحظه نتونستی وجه پرداخت کنی پس حق اعتراض هم نداری
فرهاد 1397/2/30
این حرفا قسم حضرت عباسه، الان دم خروس که هیچی، خود خروس زده بیرون، دلال ها خودشونن.
سجاد 1397/2/31
عین دروغ حرفشون من به چشم خودم دیدم یکماه پیش یه اقایی اومده بود نمایندگی سایپا داشت به نمایندگی میگفت برام ثبتنام کنید c3 اینکه برای دلالا ماشین مینویسن و دیگه اینکه تازه فهمیدم خود نمایندگی ها به نام خودشون تمام خودروهارو تحویل یکهفته ای مینویسن برای خودشون،،خیلی دلال بازیه،،این حرفاهم همش ظاهرسازی و فریب و دروغی بیش نیست که سایپا گفته.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران