تولید خودروهای حمل جوجه در ایران؛ خودروهای ایسوزو و بنز، خودروی حمل جوجه می‌شود

بخش خصوصی با همکاری شرکت هلندی برای داخلی سازی کابین های حمل جوجه تحت لیسانس Van Ravenhost توافق کرده است بطوری که بخشی از بازار جهانی این شریک هلندی در منطقه به ایران داده می شود.
به گزارش پرشین خودرو، مهندس رزازی مدیرعامل شرکت تامین خودروی حمل جوجه در ایران، با اعلام این خبر گفت: طی 2 سال گذشته و با توجه به فقدان حمل و نقل مناسب طیور در کشور و نیاز این صنعت به رفع این مشکل، تحقیقات و مذاکراتی را برای دستیابی به یک راه حل مناسب آغاز کردیم که منتج به انعقاد قرارداد بین طرف های ایرانی و خارجی شد.
وی که در حاشیه همایش معرفی خودروی حمل جوجه سخن می گفت، ادامه داد: با خودروسازان ایرانی مذاکراتی داشتیم و از بین شرکت های ایرانی، شرکت بهمن دیزل تنها مجموعه ای بود که برای نصب کابین های حمل جوجه بر روی محصولات ایسوزو ، امكان همكاری با ما را داشت.
رزازی تصریح کرد: در میان شرکت های خارجی فعال در زمینه ساخت خودروهای حمل جوجه با شرکت Van Ravenhorst هلند قرارداد همکاری به منظور تامین نیاز کشور بسته شده و قرار است برای انتقال تکنولوژی نیز با ایران همکاری کنند.
مدیرعامل شرکت والا صنعت توسعه تاکید کرد: این شرکت هلندی توانایی دارد در زمینه حمل طیور و جوجه و سایر حوزه ها به ما یاری رساند و با شرکت بهمن دیزل نیز برای تولید همزمان خودروی حمل جوجه با استانداردهای اروپا به توافق رسیده ایم.
وی افزود: شرکت هلندی برای آغاز كار، کامیون های 8 تنی بهمن دیزل را پذیرفت تا کار را با این مدل آغاز کند. طراحی ها و تمام موارد مورد نیاز برای این مدل کامیون انجام گرفت و در چندین مرحله رد و بدل شدن نقشه و مذاکرات، کابینی طراحی شد که با کامیون 8 تنی ایسوزو و استاندارد های اروپا همخوانی داشته باشد.
بنز، ون های حمل جوجه را تامین می کند
رزازی در خصوص شرکت سومی که در زمینه ساخت خودروهای حمل جوجه با والا صنعت مشارکت خواهد کرد، گفت: برند بنز به نمایندگی شرکت ستاره ایران نیز قبول کرده است برای تامین ون های مورد نیاز با ما همکاری کند.

ون حمل جوجه

ون حمل جوجه

مدیرعامل شرکت تامین خودروی حمل جوجه در ایران تصریح کرد: خودروهایی که قرار است دایملر برای ما تامین کند، ون است که توافقات لازم صورت گرفته است و طراحی ها برای تامین کابین و تجهیز آن انجام خواهد شد و در ظرفیت های پایین حمل جوجه از این خودروها بهره می بریم.
وی افزود: احتمال دارد در مهر یا آبان امسال، ون های بنز مخصوص حمل جوجه آماده تحویل به بازار مصرف شود و ون ها نیز توسط شرکت ستاره ایران تامین خواهد شد. شرکت بهمن دیزل نیز کامیون و کامیونت های حمل جوجه را تامین می کند.
مزایای خودروهای جدید جذاب خواهد بود
مدیرعامل شرکت والا صنعت در خصوص پیش بینی فروش برای این خودرو و میزان علاقه مندی حوزه حمل و نقل برای تجهیز ناوگان خودرویی خود با این خودروهای مخصوص حمل جوجه گفت: در ابتدا احتمالا مکثی خواهیم داشت اما تبلیغات را بیشتر کرده و مزایا را به بخش صنعت معرفی خواهیم کرد.
وی افزود: سرمایه گذار به دنبال سود در هزینه ای است که انجام می دهد و مزایای این کامیون ها نشان می دهد که شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل از این سرمایه گذاری نفع بسیاری خواهند برد.
رزازی در پایان خاطرنشان کرد: در حال رایزنی با سازمان ملی استاندارد ایران برای أخذ استاندارد این خودروهای کابین دار هستیم و بزودی این اتفاق خواهد افتاد. از طرف دیگر سازمان دامپزشکی با همکاری بانک کشاورزی برای لیزینگ این خودروها دست به کار شده است که این ها همه خبر از بروز تغییر در حمل و نقل سنتی طیور در آینده ای نزدیک می دهد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مرتضی موسوی 1399/1/18
خریدار کامیون کامیونت تصادفی بابیمه بدنه همه ی بیمه ها فروش

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران