اسطوره گازوییل سوز؛ معرفی نسخه دیزلی مرسدس G کلاس جدید به بازار

اگر قصد خرید مرسدس G کلاس جدید را داشته باشید خواهید دید که فقط دو گزینه پیش روی شماست که یکی از آنها G500 و دیگری G63 AMG است. مدل اول در ماه ژانویه همراه با معرفی نسل جدید G کلاس یعنی W464 در نمایشگاه بین المللی امریکای شمالی معرفی شد و مدل دوم چند ماه بعد از آن در نمایشگاه ژنو به جهانیان معرفی شد. افرادی که قصد سفارش مرسدس G کلاس در اروپا با موتور دیزل و گشتاور دور پایین بیشتر را دارند باید تا پایان سال صبر کنند.
اعضای بلاگ مرسدس بنز پشن که علاقه فراوانی به محصولات این برند دارند از یک منبع موثق مطلع شده اند که مدل دیزلی G کلاس جدید با نام G350d 4Matic در ماه دسامبر در آلمان وارد بازار خواهد شد. تولید این خودرو قرار است همان ماه آغاز شود اما تحویل این خودرو به مشتریان در زودترین زمان ممکن تا ماه مارس 2019 به طول می انجامد. طبق این گزارش نمایندگی های مرسدس اولین مدل های دیزلی G کلاس جدید را دریافت خواهند کرد تا مشتریان احتمالی بتوانند در بهار سال بعد آنها را آزمایش کنند.
در مورد هویت این موتور دیزل باید گفت که همان موتور OM 656 است که اولین بار سال پیش در مدل فیس لیفت کلاس S معرفی شد و بعدا در مدل های دیگر مرسدس از جمله CLS جدید نصب شد. این موتور در S350d سدان 286 اسب بخار قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور تولید می کند در حالی که قدرت و گشتاور این موتور در S400d به ترتیب 340 اسب بخار و 700 نیوتن متر است.
با توجه به اینکه مرسدس برای اشاره به مدل دیزلی G کلاس از نام G350d استفاده می کند می توان با اطمینان حدس زد که مشخصات این موتور مانند مدل S350d خواهد بود. در واقع طبق گزارش مرسدس بنز پشن، فعلا G کلاس جدید با مدل قوی تر G400d ارائه نخواهد شد.

مرسدس G کلاس جدید

مرسدس G کلاس جدید


مرسدس G کلاس جدید

مرسدس G کلاس جدید

اخبار مربوط به تولید G کلاس با موتور دیزلی در آینده فقط چند روز پس از آغاز تولید G کلاس جدید در کارخانه مگنا استیر در اطریش منتشر شد. این آفرودر نمادین مرسدس از سال 1979 در این کارخانه تولید شده است. از آن زمان تا به حال بیش از 300 هزار دستگاه از این جنجگوی وحشی تولید شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران