گران قیمت ترین خودروی قسطی دنیا؛ شرایط فروش اقساطی پاگانی هوآیرا!

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
برای اینکه بتوانید مالک یک پاگانی هوآیرا شوید لازم است تا حساب بانکی شما یک عدد هشت رقمی باشد که چنین چیزی تنها برای افراد کمی ممکن است و برای بسیاری از مردم تنها یک رویا است. اما یک کمپانی آمریکایی با نام پوتنام لیزینگ راه حل مناسبی را برای خرید پاگانی هوآیرا ارایه کرده است.
این کمپانی پاگانی هوآیرا را با پیش پرداخت 700 هزار دلار و با قسط 60 ماهه به فروش می رساند. مبلغ این اقساط نیز مناسب است و تنها باید ماهانه 25 هزار و 339 دلار را پرداخت کرد!
پوتنام اعلام کرده است که این شرایط لیزینگ، گران قیمت ترین لیزینگ خودرویی در جهان است ضمن اینکه مشخص نشده است که کدام مدل از هوآیرا را در این لیزینگ می توان خریداری کرد. قیمت پاگانی هوآیرا در این شرایط به 2.22 میلیون دلار می رسد و در مدل رودستر نیز باید 2.7 میلیون دلار را پرداخت کرد. البته این شرایط نیز منافعی را دارد چون در 5 سالی که این اقساط را پرداخت می کنید مالیاتی بابت این خودروی گران قیمت نمی دهید. ضمن اینکه اگر خودرویی را به صورت لیزینگی خریداری کنید می توان مالیات آن را به صورت اقساطی پرداخت و دیگر نیازی نیست تا پول های درشتی را یکجا پرداخت کرد. این اصلی ترین دلیلی است که مشتریان خودروهای لوکس و گران قیمت را به سمت لیزینگ خودرو جذب می کند.
در انتها نیز بد نیست اشاره ای به پاگانی هوآیرا رودستر کنیم. این خودرو به یک موتور 12 سیلندر 6 لیتری تویین توربو مجهز است که می تواند 762 اسب بخار قدرت تولید کند. این خودرو دارای شتاب صفر تا صد کیلومتر 2.8 ثانیه است. از نظر توانایی های حرکتی باید پاگانی را یکی از برترین خودروهای موجود در جهان دانست.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران