برخورد شدید گوزن با پورشه هنگام مسابقه + فیلم

سال گذشته یک مطالعه جدید در ایالات متحده آمریکا نشان داد که هزینه‌های ناشی از برخورد حیوانات با خودروهای در حال حرکت، سالیانه هزینه‌های بسیار زیادی را برای این کشور به همراه خواهد داشت. این مطالعه که با نام "Wildlife On The Road" توسط موسسه "هاواهارت" آماده و تدوین شده بود، حدود 1000 شهروند آمریکایی در ایالت‌های مختلف این کشور را مورد پرسش قرار داده است که مشخص شد برخود اتومبیل‌های در حال حرکت با حیوانات در جاده، سالیانه حدود 4 میلیارد دلار هزینه در بر خواهد داشت.
در بیش از 70 درصد ایالت‌های مختلف آمریکا که بیشتر نیمه شرقی و شمالی این کشور را پوشش می‌دهد، گوزن بالاترین آمار برخورد با اتومبیل‌های در حال حرکت را به نام خود ثبت کرده است و این مطاله نشان می‌دهد که هر ساله 12 هزار حیوان مختلف در اثر برخورد با اتومبیل‌ها مجروح شده و یا چیزی بیش از 150 مورد مرگ ناشی از تصادف برای حیوانات بویژه پرندگان در پی داشته است، هرچند در این بخش باید یادآورد شد که بیشترین آمار برخورد با گوزن‌ها در ایالت تگزاس به ثبت رسیده است که جنوبی‌ترین ایالت این کشور به شمار می‌رود.
حال در مورد مشابه و در یک پیست اتومبیلرانی که فیلم آن توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای همین بخش قرار گرفته است، شاهد رقابت غیر رسمی 2 دستگاه پورشه با یکدیگر هستیم که در طول مسابقه یک گوزن وارد پیست شده و به شدت با یکی از خودروهای پورشه برخورد می‌کند که صدمات شدیدی به اتومبیل وارد کرده و از طرف دیگر شاهد تکه تکه شدن گوزن هستیم که جزییات بیشتر آن در فیلم زیر آمده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران