آئودی R8 در برابر دوکاتی Panigale، ماشین سریع تر است یا موتورسیکلت؟ + فیلم

رقابت وسایل نقلیه موتوری در مسابقات مختلف جهانی که شاخه‌های مختلفی از جمله درگ، دریفت، فرمول 1 و... دارد همیشه جذاب بوده است و تاکنون مسابقات متعددی از خودروهای مختلف بازار در خودروبانک قرار گرفته است، اما این رقابت زمانی جذاب‌تر می‌شود که دو وسیله نقلیه کاملا متفاوت رو در روی هم قرار گیرد، از جمله رقابت خودرو با هواپیما، قطار، انسان‌های پرنده (مجهز به جت پک"، پهپادهای کوچک سرعتی و یا حتی موتورسیکلت که یک رقابت هیجان انگیزتر میان وسایل نقلیه ایجاد می‌کند.
حال پیرو موضوع بالا، گروه خودروبانک فیلمی از رقابت یک دستگاه خودروی "آئودی R8" با موتورسیکلت پرقدرت "دوکاتی "Panigale آماده کرده است که برای شروع یک مسابقه درگ هیجان انگیز کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. هرچند قبل از تماشای ویدیو بد نیست بدانید که خودروی آئودی R8 در مدل‌های پایه و با یک موتور 540 اسب بخاری در این مسابقه درگ حاضر شده است، این درحالیست که موتورسیکلت "دوکاتی Panigale" با سود جستن از وزن کمتر 198 کیلوگرمی در مقایسه با وزن 1640 کیلوگرمی آئودی R8 و همچنین یک موتور چهار سیلندر 1103 سی سی، می‌تواند خروجی قدرت حیرت انگیز 211 اسب بخاری و گشتاور 122 نیوتن متری داشته باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران