نماد سادگی و دوام با اسانس جذابیت؛ اعلام قیمت و مشخصات تویوتا کرولا هاچبک 2019

تویوتا قیمت رسمی کرولای هاچبک جدید را اعلام کرده است که تابستان امسال وارد بازار می شود. قیمت مدل پایه SE MT با گیربکس دنده دستی 19.900 دلار است در حالی که قیمت مدل پایه SE CVT با گیربکس ضریب پیوسته 21.090 دلار است. قیمت مدل پایه رده تجهیزاتی بالاتر XSE با گیربکس های دنده دستی و CVT به ترتیب از 22.990 و 24.090 دلار آغاز می شود.
اعداد و ارقامی که سازمان حفاظت از محیط زیست امریکا در مورد مصرف سوخت کرولای جدید اعلام کرده نشان می دهد که مدل SE CVT در بزرگراه 5.6 لیتر در 100 کیلومتر سوخت مصرف می کند. میانگین مصرف سوخت برای مدل های SE MT، SE CVT و XSE CVT به ترتیب 7.59، 6.53 و 7.13 لیتر در 100 کیلومتر است. مصرف سوخت مدل XSE MT هنوز توسط سازمان حفاظت از محیط زیست امریکا ارزیابی نشده است.
تمام مدل های تویوتا کرولای هاچبک جدید به صورت استاندارد از 7 ایربگ، سیستم ABS، سیستم کنترل هرزگردی، دوربین پارک و سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز برخوردار می شوند ولی مدل های XSE به صورت استاندارد به سیستم شناسایی نقاط کور نیز مجهز می شوند. با توجه به رینگ های 18 اینچی بزرگتر، چراغ های مه شکن LED، جلوپنجره کرومی و چراغ های جلوی تطبیقی هوشمند که جزو آپشن های سفارشی گرانترین مدل است، به راحتی می توان مدل های SE و XSE را از یکدیگر تشخیص داد.

تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019

تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019


تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019

تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019

این هاچبک که بر اساس پلتفرم TNGA تویوتا ساخته می شود در واقع نسخه امریکایی مدل اروپایی آریس است و مجهز به یک موتور بنزینی 4 سیلندر 2.0 لیتری با سیستم تزریق مستقیم سوخت است. حداکثر قدرت این موتور 168 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن 205 نیوتن متر است. قدرت این موتور از طریق یک گیربکس 6 دنده دستی یا یک گیربکس CVT جدید فقط به چرخ های جلو منتقل می شود.

کابین تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019

کابین تویوتا کرولا هاچبک جدید مدل 2019

طبق گفته تویوتا این موتور جدید نسبت به موتور 1.8 لیتری قبلی که جانشین آن می شود، کوچکتر و سبکتر است و سر و صدا و لرزش کمتری دارد.
کرولای هاچبک جدید در مقایسه با مدل 2018، 15 میلی متر درازتر، 15 میلی متر عریض تر و فاصله محوری آن 38 میلی متر بیشتر است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران