آنباکس سوپر اسپرت فورد GT را ببینید + فیلم

فورد GT، خودروی جدید و پرچم دار این شرکت خودروساز آمریکایی که قرار است دنباله روی پدر خود یعنی نسل قدیم "فورد GT" باشد، توانست در زمان معرفی خود سروصدای زیادی به همراه داشته باشد. هرچند این خودرو در حال حاضر به مشتریان عرضه می‌شود تا شاهد حضور این غول صنعت خودروسازی در خیابان‌ها باشیم. اما امروز یک ویدیو متفاوت از خودروی "فورد GT" خواهیم داشت و آن هم "آنباکس" فورد GT یا به قولی "جعبه گشایی" آن خواهد بود که توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است.
معمولا فیلم‌هایی که از "آنباکس" محصولات در یوتیوب گذاشته می‌شود، بیشتر مربوط به وسایل الکترونیکی و یا تجهیزات کوچک شخصی و خانگی خواهد بود، اما امروز بر روی رسانه تصویری یوتیوب یکی از گران‌ترین و بزرگ‌ترین آنباکس جهان در قالب ویدیو بارگذاری شد که مربوط به خودروی سوپر اسپرت نسل جدید "فورد GT" در میشیگان ایالات متحده آمریکا می‌شود.

نظرات
 
 
 
اشکان 1397/3/11
به قول جناب خان دیوونه کننده ست!!! احترام به مشتری و انجام مسؤلیت فروشنده ها بی نظیره، باور کردنی نیست برای ما ایرانی ها!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران