همکاری مشترک به سبک ژاپنی؛ جزییات اتحاد تویوتا و سوزوکی اعلام شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
تویوتا و سوزوکی در پی تفاهم نامه ای در ماه فوریه امضا کردند در بخش های تکنولوژی، بازاریابی و تولید با یکدیگر همکاری خواهند کرد.این دو خودروساز همچنین در حال حاضر در حال کار روی خودروهای فوق کم آلاینده هستند. تویوتا با همکاری کمپانی دنزو نیز قرار است تا برخی فناوری ها را برای سوزوکی تامین کنند که فناوری های کاهش آلایندگی نیز در این دسته قرار دارند.
بخش هندی تویوتا با نام Toyota Kirloskar Motor قرار است تا یک سری از محصولات سوزوکی را برای عرضه در بازار هند تولید کند و این محصولات از شبکه فروش هر دو کمپانی به بازار عرضه خواهند شد.
به گفته آکیو تویودا، مدیرعامل تویوتا در این همکاری خودروهای ساخت هند به بازارهای دیگر نظیر آفریقا نیز صادر خواهند شد. همچنین تمرکز اصلی این دو خودروساز روی توسعه ی خودروهای کم مصرف برای بازارهایی همچون هند است که می تواند برای موفقیت هر دو شرکت در این بازار و هم بازار جهانی موثر باشد.
تویوتا و سوزوکی در زمینه فروش خودرو در قاره آفریقا نیز با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
نظرات
 
 
 
علی 1397/3/19
به زودی تویوتا و سوزوکی میان به ایران التماس میکنن بزاریم توی کشورمون نمایندگی داشته باشن. (دیشب اینارو توی خواب دیدم).

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران