تصادف معجزه آسای موتورسوار با سرعت 185 کیلومتر در ساعت + فیلم

بیشتر حوادث خطرناک جاده‌ای، ناشی از رفتارهای غیرمسئولانه خودمان خواهد بود که در بیشتر مواقع منجربه مرگ افراد می‌شود، اما این موضوع در رانندگی با موتورسیکلت به اوج خود می‌رسد و بسیار نادر است که در سرعت‌های بالا و در زمان نداشتن تجهیزات لازم ایمنی، از یک تصادف جاده‌ای با موتورسیکلت، آن هم در سرعت بالا جان سالم به در ببرید، اما همانطور که گفتیم یکسری استثنا وجود دارد و در شرایطی بسیار نادر شاهد زنده ماندن افرادی هستیم که با موتورسیکلت و سرعت بالا به زمین برخورد می‌کنند و باوجود نداشتن تجهیزات ایمنی جان سالم به در می‌برند، درست همانند سوژه‌ای که انتهای همین مقاله و در قالب یک ویدیو قرار گرفته است.
فیلمی که در انتهای مقاله شاهد خواهید بود، یک موتورسوار را نشان خواهد داد که در سرعت 185 کیلومتر بر ساعت کنترل خود را به طور ناگهانی از دست داده و به زمین برخورد می‌کند، اما با کمال تعجب و در حالی که این موتورسوار تجهیزات ایمنی کافی از جمله لباس مخصوص و یا کلاه ایمنی حرفه‌ای در اختیار ندارد و یا بدتر از همه با "شلوارک" موتورسواری می‌کند، شاهد زنده ماندن آن پس از برخورد با زمین در سرعت 185 کیلومتر برساعت هستیم، هرچند بدن او پس از برخورد با زمین آسیب‌های شدید و دلخراشی می‌بیند (کنده شدن پوست دست و پا) که اگر با دیدن آن مشکلی ندارید، می‌توانید جزییات آن را در فیلم زیر تماشا کنید.
نظرات
 
 
 
///mahdispd 1397/3/19
عقل در سر نباشد جان در عذاب است.
زکریا 1397/3/19
خودرو بانک جان دستت درد نکنه روزمونو ساختی
آیدین 1397/3/19
تصادف معجزه‌آسا!! نجات معجزه‌آسا بهتر نیست؟؟؟ نجات معجزه‌آسای موتور سوار پس از تصادف با سرعت ۱۸۵ کیلومتر در ساعت
hamed 1397/3/19
اههههههههه!!!!! چقدر چندش اور بود!!
ali-gsxr 1397/3/19
بسی خندیدیم فقط اون تیکه آخرش چندش آور بود اه اه. واقعا کلاه و لباس چقدر خوبه.
از همون شروع حرکتش معلوم میشد ناشی هست باید بره شترسوار شه نه موتور.
شــــهاب 1397/3/20
اسکول با شورت اومده موتور سواری 😁 از مدل رانندگیش معلوم بود نقش بر زمین میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران