وقتی ب ام و X6 تیونینگ، لامبورگینی اوروس را به خاک و خون می کشد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
در سال 2010 بود که جی پاور نسخه ای تقویت شده از بی ام و X6 را معرفی کرد. این مدل در آن زمان دارای مشخصات فوق العاده ای بود و موتور 5.5 لیتری 10 سیلندر آن می توانست 888 اسب بخار قدرت و 870 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. این خودرو همچنین در زمان خود سریع ترین خودروی شاسی بلند جهان بود.
اما آن خودرو بر اساس نسل اول بی ام و X6 ساخته شده بود و حالا این خودرو در نسل دوم خود قرار دارد و در سگمنت خود نیز رقیبی بسیار جدی به نام لامبورگینی اوروس را دارد. با این وجود اما جی پاور تصمیم گرفته است تا با مهندسی خود را روی نسل دوم X6 نیز پیاده کرده و این خودرو را با کیت بدنه تایفون روانه بازار کند.

بی ام و X6

بی ام و X6

محصول جدید جی پاور دارای 750 اسب بخار قدرت و 980 نیوتن متر گشتاور است که این اعداد در مقایسه با مدل عادی این خودرو 100 اسب بخار و 130 نیوتن متر بیشتر هستند. بی ام و X6 جدید جی پاور می تواند مسافت 400 متر را در 11.5 ثانیه طی کند و حداکثر سرعت آن 300 کیلومتر بر ساعت است که از این نظر تنها 6 کیلومتر کندتر از لامبورگینی است.

توضیحات

بی ام و X6

این قدرت و عملکرد از یک موتور 4.4 لیتری توربو به دست آمده است که به سیستم کامپیوتری V3 مجهز شده است.
کیت بدنه تایفون نیز شامل سپرهای جلو و عقب، ورودی هوای روی کاپوت و دیفیوزر فیبر کربنی می شود. برای X6 جی پاور یک سیستم اگزوز سفارشی از جنس تیتانیوم نیز طراحی شده است و سیستم تعلیق آن نیز از نوع فنر لول است. در انتها نیز جی پاور رینگ های 23 اینچی هاریکن RR را روی این خودرو سوار کرده است.
نظرات
 
 
 
میلاد 1397/3/24
موتور 5.5 لیتری 10 سیلندر آن می توانست 888 اسب بخار قدرت و 870 نیوتن متر گشتاور را تولید کند.
محصول جدید جی پاور دارای 750 اسب بخار قدرت و 980 نیوتن متر گشتاور است که این اعداد در مقایسه با مدل عادی این خودرو 100 اسب بخار و 130 نیوتن متر بیشتر هستند.؟؟؟!!!
لطفا" اصلاحش کنید .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران