قیمت و شرایط پیش فروش جک S5 اتوماتیک + جدول

گروه خودروسازی کرمان موتور در شرایط فروش خردادماه و نیمه دوم این ماه، پیش فروش خودروی شاسی بلند جک S5 اتوماتیک را آغاز کرده است که مشتریان می‌توانند نهایت تا تاریخ 31 خرداد ماه سال جاری، نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
در شرایط فروش کرمان موتور آمده است که خودروی شاسی بلند جک S5 اتوماتیک با افزایش قابل توجه در ماه گذشته و یا حتی بعد از آن در ماه جاری، دارای قیمت 123 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود که مشتریان می‌توانند با پرداخت 50 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت، اولین گام را در راستای خرید جک S5 اتوماتیک برداشته و مابقی آن را هنگام صدور دعوت نامه در آذر ماه 97 پرداخت کنند که برای اطلاع از جزییات بیشتر آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید. هرچند شرایط پیش فروش اقساطی هم برای این خودرو در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن در جدول زیر خواهد بود.

شرایط پیش فروش جک S5 اتوماتیک

شرایط پیش فروش جک S5 اتوماتیک


در ادامه هم بد نیست بدانید که در مشخصات فنی، جک اس 5 از پیشرانه‌ 1997 سی‌سی بنزینی توربوشارژر سود می‌برند که قدرت تولیدی آن در 5200 دور بر دقیقه به 174 اسب بخار و گشتاور تولیدی آن در 2000 الی 4000 دور بر دقیقه به حداکثر 265 نیوتن متر می‌رسد که حداکثر سرعت 180 کیلومتر بر ساعت را به همراه خواهد داشت. در خط انتقال قدرتی هم شرکت سازنده از دو جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک دوکلاچه و جعبه دنده‌ 6 سرعته دستی استفاده کرده است.
نظرات
 
 
 
Ali 1397/3/22
امروز 22خرداد این طرح کنسل شده است
هادی 1397/3/23
123 تومن قیمت کارخونه و تا 180 تومن تو بازار ... خر تو خر یعنی این !!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران