بهمن موتور: همکاری با مزدا ادامه دارد

عطف به نشر برخی رسانه ها مبنی بر فسخ قرارداد مزدا با گروه بهمن، روابط عمومی این شرکت اعلام کرد:
بیش از 60 سال از همکاری گروه بهمن با مزدا درخصوص تولید انواع خودروهای سواری و وانت می گذرد و بهمن به عنوان تنها نماینده رسمی این شرکت در ایران در حال فعالیت است و در حال حاضر نیز هیچ لغو قراردادی نه از سوی بهمن و نه از سوی مزدا اعلام نشده است و روابط این دو شرکت همچنان ادامه دارد.
هم اکنون شرکت بهمن موتور تولید و عرضه مزدا3 FL را طبق برنامه ادامه خواهد داد و همچنین مذاکره برای ورود محصولات جدید این برند نیز صورت گرفته است.
نظرات
 
 
 
saeid 1397/3/22
نمیریم و یک روز مزدا 3 و مزدا 6 جدید و تو این کشور ببینیم با قیمت معقول !!!
ببین سطح ارزوهامون از پورش و بنز سوار شددن به کجاها رسیده!
به دیدن چیزی با قیمت معقول ...
Bijan 1397/3/22
بهمن خودرو شرکتی هستش که به قول خود شون 60 ساله با مزدا همکاری داره ولی موقعی که برجام اجرا شد و تحریم ها رو برداشتن حتی سراغ نسل جدید مزدا 3 هم نرفت یا اینکه حداقل محصولات دیگه مزدا رو بیاره برای مونتاژ و تولید و فقط رفت دنبال شرکت های چینی...!!
  • انسر 1397/3/22
    آره واقعا. ادعادی همکاری 60 ساله دارن بعد دو تا مدل جدید نمیارن! همین مزدا3 قدیمی هم که هست انقدر قطعاتش گرونه که نگو!
    احتمالا منظورشون از ادامه فعالیت ، تولید وانت مزدای آبی هست!!!
مریم 1397/3/22
آره پس برا همینه که قیمت مزدا 3 از رده خارج! شده 250 تومان؟!
Alireza 1397/3/22
دیر یا زود مزدا هم اعلام لغو قرارداد میکنه ضمنا گفته بودن اواسط مرداد احتمالا اعلام بشه این لغو قرار داد ن الان ک هم مزدا هم سایر ژاپنیا کم کم از ایران خارج میشن
سروش 1397/3/22
همین الان من یه قطعه ماشین مزدا میخواستم هیچ جا گیر نمیاد ، رفتم نمایندگی اصلیش جاده مخصوص، جالبه اونجام در فروشگاه قطعاتشون رو پلمپ کرده بودن مسئولش میگفت به دلیل تحریم قطعه نداریم، فقط باید ماشین رو پیش خودمون بذارین ما یجوری براتون درستش کنیم، بعد میگن همکاری ادامه داره؟؟؟؟ مزدا مگه دیوانست ادامه بده اونم مثل همه رفته
mohsen 1397/3/22
مزدا هم قراردادش رو لغو کرده . خودرو بانک جان خبرت قدیمی شده... همه کشورها و برندها قراردادشون رو لغو کردن حتی چینی ها چه برسه به مزدا
تصحیح بفرمایید...
حامد 1397/3/22
گروه بهمن واقعا کم کاری کرد تو این سالا. مزدا 3 ای رو که از سال 89 داره مونتاژ میکنه. هنوز بهش میگه (یا میگن) مزدا 3 جدید (نیو).
این در حالیه که دو سه نسل از مزدا 3 و مزدا 6 بعد از اون مزدا تولید شد و هیچ کدوم رو بهش نیو نمیگن. مزدا 3 مدل 2019 رو هم که تصاویرش اومده باید ببینید که چیه!
رامین 1397/3/22
کاملا دروغ محضه
آریا 1397/3/23
از خواندن این خبر بسیار غمگین شدم
علی 1397/3/24
قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس را؟ اگه راست میگید پس چرا مزدا۳ از ۱۳۰ میلیون شده ۲۵۰ میلیون؟ نکنه من اشتباه میکنم؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران