شرایط فروش مشارکتی محصولات رنو تا پایان خردادماه + جدول

نگین خودرو، نماینده عرضه و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی رنو فرانسه در ایران، بخشنامه فروش محصولات خود را به صورت مشارکتی تا پایان خرداد ماه سال جاری اعلام کرده است که در این شرایط فروش می‌توان شاهد محصولاتی همچون "رنو کولیوس"، "رنو تلیسمان" و همچنین خودروی کراس اوور "رنو داستر" بود که در ادامه جزییات آنان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
اول از همه در جدول ارائه شده از سوی نگین خودرو، می‌توان شاهد حضور خودروی شاسی بلند "رنو کولیوس" بود که در مدل‌های 2018 و با پیش پرداخت‌های متنوع 120 میلیون تومانی، 100 میلیون تومانی و 90 میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که به ترتیب موعد تحویل 120 روز، 150 روز و 180 روز خواهند داشت.
در جایگاه دوم این لیست، خودروی سدان "رنو تلیسمان" دیده می‌‌شود که آن هم با 3 نوع پیش پرداخت اولیه 110 میلیون، 100 میلیون تومانی و در نهایت 90 میلیون تومانی ثبت سفارش می‌شود که درست همانند خودروی شاسی بلند رنو کولیوس، موعد تحویل آنان به ترتیب 120 روزه، 150 روزه و 180 روزه خواهد بود.
در آخر هم به خودروی کراس اوور ارزان قیمت بازارهای جهانی، یعنی خودروی "رنو داستر" خواهیم رسید که در بازار کشورمان چندان ارزان نیست و در شرایط فروش مشارکتی نگین خودرو در مدل‌های 2018 و همچنین در 2 تیپ محور جلو محرک یا چهارچرخ محرک ثبت سفارش می‌شود که جزییات بیشتر آنان به شرح زیر است.

شرایط فروش مشارکتی محصولات رنو

شرایط فروش مشارکتی محصولات رنو

نظرات
 
 
 
p.m 1397/3/24
قیمت نهایی ماشینا چنده؟
مرجان 1397/3/25
تقریبا بایستی نگین خودرو را معادل بدعهدی در نظر گرفت.ماشین من رو باید سی روزه اواخر اسفند نود و شش میداد اما الان سه ماه گذشته هیچ خبری نشده و هیچ به روی مبارک هم نمیارن و هی پشت هم آگهی فروش میدن....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران