پیش فروش نقد و اقساط شاسی بلند BYD S6 + جدول

شرکت خودروسازی کارمانیا ویژه عید سعید فطر، شرایط پیش فروش نقد و اقساط BYD S6 را اعلام کرده است که در ادامه می‌توانید از جزییات این طرح فروش آگاه شوید.
باتوجه به شرایط فروش جدید S6، این خودروی شاسی بلند چینی از سوی کارمانیا به قیمت قطعی 125 میلیون و 700 هزار تومان پیش فروش خواهد شد که مشتریان می‌توانند در زمان ثبت نام این اتومبیل، پیش پرداخت 60 میلیون تومانی و یا پیش پرداخت 40 میلیون تومانی را با سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد انتخاب کنند. هرچند نباید تخفیف ویژه 2 میلیون تومانی را در این شرایط فراموش کرد.
علاوه بر این همانطور که گفتیم، شرایط پیش فروش اقساطی هم با تخفیف 1 میلیون تومانی دیده می‌شود که با پیش پرداخت‌ مرحله اول 45 میلیون تومانی و همچنین با اقساط 6 ماهه، 12 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که برای اطلاع از جزییات آن می‌توانید به جدول زیر توجه داشته باشید.

پیش فروش نقد و اقساط شاسی بلند BYD S6

پیش فروش نقد و اقساط شاسی بلند BYD S6


در پایان جهت یادآوری بد نیست بدانید که ابعاد کلی این شاسی بلند در طولی 4810 میلی متری، عرضی 1555 میلی متری، ارتفاعی 1725 میلی متری با فاصله بین دو محوری 2720 میلی متری خلاصه می‌شود که از این سایز بدنه، حداقل وزن خشک 1770 کیلوگرمی بدست آمده است. برای حرکت دادن آن هم از موتوری 2400 سی سی 4 سیلندر خطی DOHC استفاده شده که در دور موتور 5800 می‌تواند قدرتی 160 اسب بخاری و همچنین در دور 4000 دور بر دقیقه هم می‌تواند گشتاوری 229 نیوتن متری تولید کند. نیروی تولیدی هم توسط جعبه دنده‌ای 6 سرعته دوکلاچه DCT از نوع تیپ‌ترونیک به چرخ‌های محرک ارسال می‌شود.
تجهیزات ایمنی این شاسی بلند چینی هم شامل 2 عدد سنسور پارک بر روی سپر عقب و 2 عدد سنسور پارک جلو، قفل مرکزی و سیستم ضد سرقت ایموبلایزر، استارت دکمه‌ای، سیستم کروز کنترل، سیستم ترمز هوشمند BOS، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم ترمز ضد قفل ABS و مهم‌تر از همه به 6 عدد کیسه هوای ایمنی در 10 نقطه (جلو، جانبی و پرده ای) اشاره کرد. راستی یادمان رفت بگوییم که براساس اظهارات کارمانیا، BYD S6 دارای 5 ستاره ایمنی در تست C-NCAP است. این ماشین اولین SUV از یک تولید کننده چینی است که 5 ستاره ایمنی دریافت کرده است.
نظرات
 
 
 
مهرداد 1397/3/24
متاسفم برا کسی که ثبت نام میکنه
من داشتم و نخریدم و دارم و نمیخرم
reza 1397/3/25
در پاسخ به مهرداد :
حالت خوب نیست !؟
حسن 1397/3/25
ماشااله اشتهاشونم کمتر از فیل نیست یه شبه ۱۰ میلیون تومن گذاشتن رو قیمت آشغالاشون
خودرو 1397/3/25
قبل خرید این خودرو حتما از نزدیک یک بار بررسیش کنید خواهید فهمید ارزش خرید نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران