ناکامی مینی کوپر جدید در کسب بالاترین سطح ایمنی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
همانطور که می‌دانید، بعد از چندین سال غیبت بار دیگر شاهد حضور برندهای مختلف مینی در بازار کشور به واسطه شرکت "پرشیا خودرو" بودیم که علاوه بر محصولات مینی، وظیفه عرضه و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی خودروسازی "BMW" را هم برعهده دارد. حال باتوجه به حضور مجدد محصولات مینی در بازار کشور، بررسی تحولات این شرکت خودروسازی و همچنین خبرهای منتشر شده در رابطه با محصولات این برند انگلستانی می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. حال پیرو این موضوع، اخیرا موسسه ایمنی IIHS نسخه‌های 2019 از مینی کوپر را مورد آزمایش قرار داده است و سطح ایمنی آن را مشخص کرده است که متاسفانه موفق به دریافت بالاترین سطح ایمنی از سوی موسسه IIHS موسوم به "Top Safety Pick+" نشده است.

تست ایمنی مینی کوپر 2019

تست ایمنی مینی کوپر 2019


نگران نباشید، نسخه‌های 2019 مینی کوپر با دریافت سطح ایمنی "Top Safety Pick" هم می‌تواند خیال کاربران خود را راحت کند، زیرا سیستم‌های ایمنی اتومبیل به خوبی کار خود را انجام می‌دهند و همچنین بدنه اتومبیل به اندازه کافی مستحکم ساخته شده است تا بتواند در زمان وقوع حادثه از سرنشینان داخل کابین محافظت کند، اما تنها ویژگی مینی کوپر 2019 که باعث شده موسسه ایمنی IIHS بالاترین سطح ایمنی خود را به این برند پرطرفدار مینی ندهد، سیستم روشنایی اتومبیل خواهد بود که به خاطر استفاده از چراغ‌های LED در سیستم با طراحی و کیفیت نامناسب باعث شده تا موفق به دریافت بالاترین سطح ایمنی نشود، هرچند لازم به ذکر است که سخت گیری‌های بیش از حد موسسه ایمنی IIHS و همچنین مقایسه آن با سیستم‌های روشنایی دیگر محصولات باعث شده تا ایمنی "متوسط" به سیستم روشنایی مینی کوپر 2019 داده شود، در غیر این صورت سیستم روشنایی این اتومبیل می‌تواند بدون هیچ مشکلی نیازهای کاربران خود را فراهم کند.

تست ایمنی مینی کوپر 2019

تست ایمنی مینی کوپر 2019


در مدل‌های 2019، خودروی مینی کوپر کلاسیک با قیمت 21 هزار و 900 دلار به مشتریان عرضه می‌شود، اما دو مدل Signature و همچنین مدل Iconic به ترتیب دارای قیمت 24 هزار و 900 دلار و یا دارای قیمت 29 هزار و 900 دلار خواهند بود.
علاوه بر نسخه‌های بالا، مدل مینی کوپر S به قیمت 26 هزار و 400 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد و اگر به نسخه John Cooper Works علاقه‌مند هستید، قیمت آن معادل 32 هزار و 400 دلار خواهد بود که با سفارش تجهیزات بیشتر بر روی آن، قیمت نهایی این نسخه تا حداکثر 39 هزار و 900 دلار هم خواهد رسید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران