راهکار ویژه پورشه برای برق رسانی به مدل های الکتریکی

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
فولکس واگن به عنوان کمپانی مادر پورشه، در حال همکاری با دیگر خودروسازان بزرگ جهانی از جمله "بی ام و"، "دایملر"، و کمپانی خودروسازی "فورد" برای راه اندازی یک شبکه شارژ بزرگ در سراسر اروپا است، اما این پروژه همچنان در حال توسعه بوده و زمان زیادی لازم است تا شاهد نتیجه آن باشیم، به همین منظور شرکت خودروسازی پورشه به صورت مستقل دست بکار شده و برای پیدا کردن ایستگاه‌های شارژ سریع و یا حتی مکان‌های کوچک تعیین شده برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و پلاگین هیبریدی، یک اپلیکیشن موبایلی و سرویس شارژ راه اندازی کرده است که می‌تواند تمامی ایستگاه‌های شارژ و مکان‌های کوچک تعیین شده برای شارژ وسایل نقلیه پلاگین هیبریدی و تمام الکتریکی را به کاربران خود نشان دهد.

خدمات شارژ پورشه

خدمات شارژ پورشه


در واقع شما حتما نباید مشتری پورشه و محصولات این شرکت باشید، زیرا این برنامه و سرویس برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه الکتریکی و پلاگین هیبریدی در دسترس خواهد بود و به طور دقیق‌تر، افراد معمولی هم می‌توانند این برنامه را بر روی گوشی‌های آندرویدی و یا بر روی گوشی‌های هوشمند خود با سیستم عامل ios مورد استفاده قرار دهند و از موقعیت ایستگاه شارژ عمومی و یا مکان‌های تعیین شده برای شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و پلاگین هیبریدی باخبر شوند.
این سرویس در حال حاضر برخی از کشورهای اروپایی همچون آلمان، اتریش، سوئیس، دانمارک، فنلاند، بلژیک و همچنین کشور هلند را تحت پوشش خود دارد، اما این برنامه در حال توسعه بوده و تا پایان سال جاری محدوده آن گسترش پیدا می‌کند و سایر بازارهای جهانی در این برنامه قرار می‌گیرد تا دیگر کسی دغدغه استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی و پیدا کردن ایستگاه شارژ و یا حتی یک مکان کوچک برای شارژ اتومبیل خود نداشته باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران