برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا

مسابقات مهارتی تکنسین ها به عنوان یکی از مهمترین مسابقات به منظور سنجش سطح علمی و تجربی نیروها و تکنسین های Master تویوتا در دنیا برگزار می شود. این مسابقات که با نام " Skill Contest" شناخته شده باعث ایجاد انگیزه و افزایش کیفی دوره های آموزشی فنی بین تکنسین های نمایندگی ها می شود. به همین خاطر برگزاری چنین مسابقاتی برای شرکت های خودرویی بسیار حائز اهمیت است.
پنجمین دوره از سری مسابقات مهارتی تکنسین ها در سطح کشور (5th National Skill Contest) اینبار نیز در مرکز مدرن و استاندارد شرکت ایرتویا برگزار گردید. این مسابقات هرساله در بسیاری از کشورهای دنیا مطابق با استانداردهای کمپانی تویوتا برگزار می شود که در ایران شرکت ایرتویا توانسته برای پنجمین بار نیز این مسابقات را تشکیل دهد.
مسابقات مهارتی تکنسین ها امسال در دو بخش "فنی" و "پذیرش" برگزار شد. بخش اول مسابقات مهارت فنی ( بین تکنسین های ارشد نمایندگی ها یا Master) در سه مرحله صورت گرفت که فینال آن با حضور ۷ نفر از پرسنل Master انجام شد. در مرحله فینال ۷ دستگاه خودروی تویوتا C-HR توربو جهت انجام آزمون "عیب یابی سیستم های خودرو" در اختیار تکنسین ها قرار گرفت. در این بخش سه شرکت کننده به عنوان نفرات برتر معرفی شدند که در جدول زیر مشخص می باشد.

نفرات برتر

نفرات برتربخش دوم : مسابقات پذیرش ( بین پذیرشگرهای نمایندگی ها )
یکی از مهمترین بخش هایی که در مسابقات مهارتی تکنسین ها برگزار می شود، مسابقه پذیرش است که در آن مراحل مختلفی از زمان پذیرش تا ثبت نظرات مشتریان درنظر گرفته شده است. این آزمون در دو بخش کتبی و عملی انجام شد که مشتری شاکی به عنوان صاحب خودرو موارد و موضوعات مورد نظر خود را به تکنسین و مسئول پذیرش منتقل می کند. شخص پذیرنده نیز باید تمامی آیتم های اعلام شده از سوی مشتری را ثبت کند. در این بخش ۸ شرکت کننده حضور داشتند که ۳ نفر اول با توجه امتیازات بدست آمده از سوی داوران انتخاب شدند.

۳ نفر اول

۳ نفر اول


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران