موفقیت ام جی ZS در بازارهای جهانی، به زودی در ایران

امسال بالاخره اولین خودروهای ام جی ZS به بازارهای جهانی عرضه شد. اولین سری از ام جی ZS در تایلند عرضه شده و در چهارماه اول عرضه توانسته فروش بسیار خوبی را در سگمنت B این بازار بدست آورد که البته این سگمنت قبل از آن به دست خودروهای ژاپنی بوده است و همچنین توانسته خود را در بین 10 خودروی برتر شهری تایلند قرار دهد. البته این موفقیت کمابیش قابل پیش بینی بود زیرا در ماه مارس گذشته و در نمایشگاه خودرو بانکوک، ام جی ZS توانسته بود جایزه بهترین کراس اوور 1.6 لیتری را دریافت کند.
در ادامه عرضه ام جی ZS در آمریکای جنوبی شروع شد و در این بازار توانسته در کلاس B و در کنار فورد اکواسپرت، هیوندای کرتا و شورلت ترکر به عنوان پرفروش ترین های این سگمنت قرار بگیرد و حتی در شیلی رشدی 118 درصدی در رشد برند را شاهد بوده است.

ام جی ZS

ام جی ZS

اما بعد از آمریکای جنوبی، عرضه این خودرو در استرالیا نیز آغاز شده و در سال گذشته خود را به عنوان اولین خودروی چینی معرفی کرده که توانسته هر 5 ستاره ANCAP را دریافت کند. ام جی ZS در حقیقت دومین خودروی ام جی است که زبان طراحی جدید ام جی را نشان می دهد و امضای جدید و مشخصات فنی کاملاً متفاوتی روی این خودرو قرار گرفته است.
برای یادآوری ام جی ZS از چهره جدید ام جی، سقف پانوراما، نسل جدید پیشرانه های ام جی با مصرف سوخت پایین، سیستم ESP تولید بوش و صفحه نمایش 8 اینچی HD بهره می برد.
این خودرو قرار است به زودی در بازار ایران نیز عرضه شود.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/3/31
البته در بازار بریتانیا کمتر از یک سال حدود 2000 دستگاه فروش داشته که یک کورد برای خودروهای ام جی در بازار بریتانیا محسوب میشود
Amir 1397/3/31
ام جی از زمانی که چینی شد دیگه اجازه فروش و وارد شدن به اروپای شینگن و آمریکا را ندارد!! همانند دیگر خودروهای چینی!
این ۴ تا کشور داغون که بازار جهانی نشد!! زرشکککک....
  • Ramtin 1397/4/1
    اجازه ورود به انگلیس نداره پس چطوری 2 بار تا از همین مدل و تو یه سال تو انگلیس فروخته و حتی تو تست یورو انکپ هم شرکت کرده یا امام زمان خودت ظهور کن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران