کاهش التهاب بازار خودرو

ايسنا : رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودروی تهران از کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو در چند روز اخیر خبر داد.سعید موتمنی اظهار کرد: بازار خودرو از التهاب گذشته فاصله گرفته است و شاهد کاهش قیمت خودروهای مونتاژی و همچنین خودروهای پرتیراژ هستیم.
وی با بیان اینکه افزایش عرضه از سوی خودروسازان از دلایل کاهش قیمت‌ها در بازار است، خاطر نشان کرد: در این شرایط واسطه‌هایی که به امید افزایش قیمت‌، خودروها را انبار کرده بودند به هراس افتاده و از ترس کاهش، این محصولات را در بازار عرضه کرده‌اند که خود تاثیر مثبتی بر نزولی شدن قیمت‌ها داشته است. رئیس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو تهران ادامه‌ داد: خودروسازان در طرح‌های جدید فروش خود، محصولات را به‌صورت پلاک شده و بدون امکان انتقال مالکیت و صلح عرضه می‌کنند که همین عامل باعث کوتاه شدن دست واسطه‌ها از این خودروها شده است. وی افزود: در گذشته شاهد بودیم که خودروها به‌صورت کارتکس و بدون پلاک عرضه می‌شدند و واسطه‌ها خودروها را خریداری و به امید افزایش قیمت‌ها انبار می‌کردند، اما هم‌اکنون این امکان از بین رفته است. وی با بیان اینکه در صورت ادامه عرضه مناسب از سوی خودروسازان همچنان شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار خودرو خواهیم بود، تصریح کرد: بازار خودرو آرام شده است و التهاب هفته‌های اخیر در حال‌ از بین رفتن است؛ ضمن اینکه پیش‌بینی می‌کنیم در آینده نیز شاهد کاهش هرچه‌ بیشتر قیمت‌ها باشیم.
نظرات
 
 
 
سروش 1397/4/2
همیشه دارن می گن قیمت ها در حال کاهشه و خیالتون راحت باشه ، ولی هیچ موقع قیمت ها کم نمی شه. واقعا بازار خودروی ایران را نابود کردید. مثلا یه ماشین مثل مزدا 3 در عرض مدت کوتاهی بیش از 110 میلیون گرون می شه بعد که 30 میلیون ارزون می شه میگن قیمت های کاهش یافته !!!!!!!! اگه یادتون باشه پراید هم زمانی که از 6 تومن شد 20 میلیون هم دائم وعده میدادن که قیمتش حبابه و کم میشه و خیالتون راحت !!!! ولی الان پراید حتی 20 تومن هم نیست و گرون تر شده
محمدی 1397/4/2
کدوم کاهش التهاب؟ قرار با حذف ارز واردات خودرو قیمت خودرو حداقل 70 درصد به صورت رسمی گرون بشه.
فرزاد 1397/4/2
اینا تا کی همینطوری دروغ میخوان بگن؟ بابا مردم خودشون بهتر میدونن گرون شده یا ارزون.
رضا 1397/4/2
رو که نیست،با افتخار میان ميگن قیمت لنگای وطنی که الکی رفته بالا داره میاد پایین،ملت رو چی فرض کردن،تا کی،مردم نخرند،بذارن بفهمن دوره این عوضی بازی های داره تموم میشه،به امید روز پیروزی کمپانی نه به خرید خودرو صفر....
علی 1397/6/9
این دلالا بزارن قیمتا برمیگرده وگرنه کسی خودرو نمیخره...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران