احتمال افزایش شمار SUV های رولزرویس؛ وقتی سنت شکنی مزه می دهد

برای اکثر ماشین بازهای حرفه ای، رفتن خودروسازان به نام به سمت ساخت خودروهای شاسی بلند و کراس اوور اتفاق چندان خوشایندی نیست اما تاکنون به جز فراری تقریبا تمامی خودروسازان ناچاربه پذیریش این واقعیت تلخ شده اند و هیچ یک نیز از نظر مالی از چنین تصمیم سختی متضرر نشده اند. رولزرویس به عنوان یکی از سنت گرا ترین خودروسازان جهان اخیرا در اقدامی عجیب دست به ساخت مدل کالینان بر پایه پلت فرم مشترک با ب ام و X7 شده است و ظاهرا از فروش اولیه این مدل نیز رضایت کامل دارد. ماحصل این پروژه آنکه حالا با توجه به عرضه انبوهی از رقبای جدید در کلاس کراس اوور، زمزمه عرضه یک مدل SUV دیگر نیز توسط رولزرویس شنیده می شود.
با این وجود مدیران ارشد این خودروساز انگلیسی آلمانی تاکنون در مورد این خودرو سکوت کرده اند و تنها اطلاعات رسمی وجود طرح های پیش تولید است که شاید هیچ گاه چراغ سبز تولید انبوه نیز دریافت نکند. با این حال در کمپانی مادر (ب ام و) احتمال عرضه ب ام و X8 به عنوان مدل کراس کوپه از X7 وجود دارد و بعید نیست همین پلت فرم برای ساخت یک رولزرویس سریع و جذاب و لوکس دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران