محبوب کلکسیونرها؛ وقتی لندروور تیونیگ شده برای فیلم جیمز باند فروشی می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
خودروهایی که در فیلم ها حضور پیدا می کنند معمولا طرفداران بسیاری دارند اما شانس مالکیت اینگونه خودروها بسیار کم است. با این وجود اما یک مدل ارتقا یافته از لندروور دیفندر SVX مدل 2014 که در فیلم اسپکتر در سال 2015 حضور داشت برای فروش گذاشته شده است. این خودرو از نوع 110 Crew-cab است و تنها به تعداد 10 دستگاه از آن ساخته شده است. ارتقا این خودرو پروژه‌ای مشترک بین واحد خودروهای ویژه‌ی لندروور و یکی از تیونرهای مشهور محصولات لندروور به نام بولر است.

لندروور دیفندر SVX

لندروور دیفندر SVX

تغییرات انجام شده در این خودرو شامل نصب تایرهای 37 اینچی آفرود، سیستم تعلیق اسپرت بولر و کمک فنرهای Bilstein هستند.

لندروور دیفندر SVX

لندروور دیفندر SVX

در بخش فنی نیز قدرت استاندارد 120 اسب بخاری پیشرانه‌ی دیفندر به 185 اسب بخار افزایش پیدا کرده است. در داخل کابین هم باید به صندلی های اسپرت ریکارو و رول کیج محافظتی اشاره کرد. این خودروی خاص که در بیشتر صحنه‌های اکشن فیلم حضور داشته است به قیمتی در حدود 292 تا 331 هزار دلار برای فروش گذاشته شده است و قرار است اواخر ماه جاری در فستیوال گودوود به فروش برسد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران