بهمن دیزل و سیبا موتور با کاربری های جدید در نمایشگاه مواد غذایی ، ماشین آلات و صنایع وابسته

بیست وپنجمین نمایشگاه مواد غذایی ، ماشین آلات و صنایع وابسته جمعه 8 تیر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کرد.
شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری ایسوزو و FAW با جدیدترین محصولات در کنار مشتریان اصلی و عمده خود در این نمایشگاه حضور یافتند.
شرکت بهمن دیزل امسال در این نمایشگاه ضمن به نمایش در آوردن کامیون 26 تن باری FVZ ، با دو محصول کامیونت ایسوزو 2/5 تن NMR85E با کاربری حمل نوشابه و کامیونت ایسوزو 6 تن NPR75E یخچال دار حضور یافت.
کامیونت ایسوزو 2/5 تن NMR85E از نسل کامیونهای سری 700 ایسوزو ژاپن است و قدرت موتور آن از 120 به 150 اسب بخار ارتقا یافته و کاربری این محصول در فضای شهری را آسانتر کرده است.
همچنین کامیونت 6 تن ایسوزو NPR75E یخچالدار با گیربکس اتوماتیک است که یخچال آن به سفارش مشتریان عمده شرکت بهمن دیزل ساخته شده است.
گفتنی است شرکت سیبا موتور نیز با کامیونت 8 تن Tiger Vبا کاربری حمل جوجه در این نمایشگاه حضور یافت . این خودرو از پیشرانه توربو دیزل 4 سیلندر خطی 16 سوپاپ کامینز به حجم 3.8 لیتر بهره می‌گیرد و با ظرفیت کامل بار، به وزن 8 تن می‌رسد و با کمک ترمزهای تمام بادی دو مداره مستقل (جلو و عقب) مجهز به سیستم ضد قفل (ABS) کمپانی WABCO و کمک ترمز اگزوز (خفه کن) به حالت سکون در می آید.

شرکت سیبا موتور

شرکت سیبا موتور

بیست وپنجمین نمایشگاه مواد غذایی ، ماشین آلات و صنایع وابسته از 8 تا 11تیر، از ساعت 10صبح تا 18 عصر میزبان علاقه‌مندان است. بهمن با شرکت در این نمایشگاه بار دیگر ثابت کرد توانایی تامین هزاران دستگاه نیاز مشتریان عمده خود همراه با ارائه خدمات را خواهد داشت.

بهمن، میهمان کاله
در اولین روز از برگزاری نمایشگاه صنایع و مواد غذایی، کاله میهمان غرفه بهمن بود. شرکت کاله که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های FMCG در ایران محسوب می شود و بیش از 1300 دستگاه کامیونت در سیستم حمل و نقل ناوگان پخش مویرگی خود دارد. حسین قدرتی مدیر ترابری شرکت بانی چاو(سازمان پخش کاله) که در اولین روز نمایشگاه میهمان غرفه بهمن بود در این باره می گوید: بیش از 90% کامیونت های موجود در ناوگان حمل و نقل کاله را خودروهای ایسوزو تشکیل می دهد، وی دلیل خرید کامیونت های ایسوز را قدرت و استحکام خودرو، خدمات پس از فروش گسترده، عرضه توسط گروه بهمن، فراوانی و طول عمر قطعات آن عنوان نمود. قدرتی افزود: ما علاوه بر خرید کامیونت های ایسوزو در حال خرید کاربری های یخچال شرکت بهمن دیزل نیز هستیم که تا کنون21 دستگاه آن خریداری شده است و بیش از 50 یخچال دیگر نیز در برنامه جهت خرید داریم .
کاربری یخچال شرکت بهمن دیزل مزیت های زیادی نسبت به رقبا دارد از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- یونیت خنک کننده دو زمانه و تک زمانه
- درجه کاری یونیت سرد ساز 2+ الی 18- درجه سانتی گراد
- دارای درب بغل و درب عقب دو لنگه
- با ضخامت کف 15 سانتی متر و درب و دیواره های 10 سانتی متر
- استفاده از مواد PU نسوز و ضد آب در درب ها و دیواره ها
- کسب حداقل گرید A استاندارد های بین المللی
- لاستیک دور درب درجه یک
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران