گردهمایی فولکس گل در تهران + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
روز جمعه هفته گذشته پارک پردیسان تهران شاهد برگزاری سومین همایش فولکس واگن های گل بود که با حضور گسترده و استقبال قابل توجه مالکان و علاقه مندان به این خودرو انجام شد.
فولکس واگن گل یکی از هاچ بک های محبوب دهه های گذشته در بازار کشور است که توسط کرمان موتور به بازار عرضه می شد و از رقبای پژو 206 تیپ 5 به شمار می رفت. این هاچ بک خوش استایل به موتور چهار سیلندر تنفس طبیعی مجهز است که 1.8 لیتر حجم دارد و می تواند 100 اسب بخار قدرت تولید کند. انتقال نیرو در این خودرو نیز با استفاده از یک گیربکس دستی 5 دنده به چرخ های جلویی انجام می شود.

گردهمایی فولکس گل در تهران

گردهمایی فولکس گل در تهران

از امکانات این خودرو نیز می توان به چهارشیشه ی برقی، تهویه مطبوع و فرمان هیدرولیک اشاره کرد.
فولکس واگن گل با این که سال ها از توقف تولید آن می گذرد اما همچنان خودرویی محبوب است و بسیاری آن را به خودروهای تولید داخل نو ترجیح می دهند.

گردهمایی فولکس گل در تهران

گردهمایی فولکس گل در تهران

فولکس های شرکت کننده در این گردهمایی مدل های استاندارد و تقویت شده را تشکیل می دادند که اکثرا شرایط بسیار خوبی داشتند. به همین مناسبت برگزار کنندگان یک کیک نیز آماده کرده بودند که در این مراسم بریده شد.

گردهمایی فولکس گل در تهران

گردهمایی فولکس گلف در تهران

اینگونه مراسم ها را باید گامی در جهت حفظ خودروهای ارزشمند دانست که گل نیز یکی از آنها است.
در ادامه می توانید تصاویر همایش را در گالری مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 
مهرداد 1397/4/10
سلام دمتون گرم بچه ها کارتون فوق العاده بود 🙏🏻😍👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻💪🏻
سعید 1397/4/15
عالی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران