کاهش فروش رنو در ایران

تسنیم : شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد در ۵ ماهه سال‌جاری میلادی ۵۵ هزار و ۷۷۳ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است. فروش رنو فرانسه به ایران در این دوره نسبت به مدت مشابه سال قبل افت حدود ۲ درصدی داشته است. رنو از ژانویه تا مه سال ۲۰۱۷ بالغ‌بر ۵۶ هزار و ۷۲۹ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود. بر اساس این گزارش، شرکت رنو در مه ‌۲۰۱۸ بالغ‌بر ۹ هزار و ۴۱۶ دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل(مه۲۰۱۷) افت ۱۶ درصدی و نسبت به ماه قبل(آوریل ۲۰۱۸) رشد ۹ درصدی داشته است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
میلاد 1397/4/10
تندر نود و ساندرو هم شد ماشین.نه قیافه داره ،نه آپشن داره،نه شتاب داره.فقط موتوری خوبی داره.که اون هم اکثر ماشینها به غیر از پژو glx موتوریشون خوبه.تندر نود در فرانسه به عنوان ماشینهای حمل بار (بیل و کلنگ و فرقون )استفاده میشه که ما ایرانیها انقدر سطح توقعات خودمونو آوردیم پایین که فرانسویها اینها رو به ما بنداز میکنن.خدا لعنت کنه دلالها رو که این ماشینها رو بین مردم جا انداختن تا سود کلانی به جیب بزنن.در کل سگ ماشینهای چینی بهشون شرف داره (البته اینجا هم اگه دلالها بزارن و مانع ورود قطعات یدکی ماشینهای چینی نشن).

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران