وایکینگ ها به جنگ ب ام و M3 می روند؛ ولوو هم به جمع محدود سازان پیوست

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
ولوو مدلی جدید از خودروی سدان S60 را معرفی کرده است که موتور پلاگین هیبریدی ان با کد T8 می تواند از چهار سیلندر خود 415 اسب بخار قدرت و 669 نیوتن متر گشتاور را تولید کند. گرچه مشخصات این خودرو بسیار قابل توجه است اما هر کسی شانس داشتن این مدل را ندارد. این خودرو با اقساط 1100 دلار در ماه به فروش می رسد و تولید آن محدود است. تنها 20 دستگاه از این مدل به بازار آمریکا راه پیدا خواهد کرد و این مدل ها به آپشن های خاصی مجهز هستند. این خودرو که توسط بخش پلستار ولوو ساخته می شود به سیستم تعلیق Ohlins، ترمزهای برمبو با کالیپرهای طلایی، نوسان گیر سیستم تعلیق ساخت پلستار، رینگ های 19 اینچی آلیاژی و تریم داخلی خاص مجهز است.

ولوو S60

ولوو S60

از مدل S60 پلستار و V60 پلستار ولوو تا کنون تنها 1500 دستگاه تولید شده است و 200 دستگاه آن به بازار آمریکا صدار شده است. قیمت پایه این مدل ها 60 الی 61 هزار دلار است.
البته مدل عادی S60 را با کد T5 می توان به قیمت حدود 36 هزار دلار خریداری کرد. که تک دیفرانسیل است و به موتور 250 اسب بخاری مجهز شده است. مدل T6 فول نیز 63 هزار دلار قیمت دارد و مدل پلاگین هیبریدی آن می تواند 400 اسب بخار قدرت تولید کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران