توضیح پلیس درباره شماره‌گذاری خودروهای وارداتی

ایسنا : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی توضیحاتی را درباره شماره‌گذاری خودروهای صفر وارداتی ارائه کرد. سردار تقی مهری درباره چگونگی شماره‌گذاری خودروهای وارداتی صفر کیلومتر پس از اعلام ممنوعیت واردات اظهار کرد: پلیس در این مورد کاملا براساس قانون عمل خواهد کرد و ما تابع مقررات هستیم. وی افزود: پلیس راهور تا قبل از مسائل گمرکی خیلی دخالتی در مسائل خودرویی ندارد؛ اما همین که خودرویی وارد سامانه گمرک شود اطلاعات مربوط به آن در سامانه پلیس نیز به ثبت می‌رسد. وی با بیان اینکه برای شماره‌گذاری یک خودرو باید تمام شرایط قانونی احراز شود، گفت: اگر تمام این شرایط رعایت شده و مدارک آن نیز در اختیار پلیس قرار گرفته باشد، پلیس راهور نیز اقدام به شماره‌گذاری خواهد کرد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره اینکه آیا پلیس با توجه به ممنوعیت واردات خودرو اقدام به شماره‌گذاری این خودروها خواهد کرد یا خیر، گفت: ما سامانه‌ای داریم و هر خودرویی که در آن سامانه اطلاعاتش موجود باشد شماره‌گذاری خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/4/11
ای اقا ! از این سامانه ها اینقدر بودند که (مثلا حک شدند) و حتی دیده شده تا5000 خودرو بصورت کاملا قانونی و غیر قانونی و بصورت همزمان وارد این خاک پرگهر شدند! خدارو چه دیدی شاید این سامانه حک نشد!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران