قرعه‌کشی بزرگ مدیران خودرو برای مشتریان خوش شانس؛ یک دستگاه ام وی ام ۱۱۰ و سفر به برزیل

روز گذشته مدیران خودرو طی مراسم برندگان قرعه کشی ویژه ماه رمضان این شرکت را معرفی کرد.
در سری قرعه کشی های جشنواره ماه رمضان شرکت مدیران خودرو، بنا بر این بود که یک نفر برنده MVM110 از میان خریداران محصولات ام وی ام، سه نفر برنده سفر به برزیل از میان خریداران برند چری و 30 نفر برنده سه دهه ماه رمضان از میان بازدیدکنندگان شوروم های مدیران خودرو برگزیده شوند. در قرعه کشی هایی که پیش تر انجام شد یک برنده سفر به برزیل و 10 نفر از سی نفر برنده روزانه قرعه کشی های مدیران خودرو انتخاب شده بودند اما در آخرین قرعه کشی که ظهر امروز انجام شد برنده یک دستگاه ام وی ام 110، دو نفر باقی مانده از مسافران برزیل و 20 نفر از برندگان استفاده از سرویس های رایگان نیز انتخاب شدند.
گفتنی است که طبق صحبت انجام شده با مدیران ارشد این شرکت، استراتژی تازه مدیران خودرو مبنی بر افزایش سهم فروش نقدی در سبد محصولات جهت تقویت بازار دست دوم این شرکت اعلام شد.

قرعه‌کشی بزرگ یک دستگاه خودرو ۱۱۰

قرعه‌کشی بزرگ یک دستگاه خودرو ۱۱۰


قرعه‌کشی بزرگ یک دستگاه خودرو ۱۱۰

قرعه‌کشی بزرگ یک دستگاه خودرو ۱۱۰

همچنین فاز دوم کارخانه مدیران خودرو نیز به زودی در بم افتتاح خواهد شد که بر ظرفیت و کیفیت تولیدات مدیران خودرو خواهد افزود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران