سریعترین کراس اوور کوپه باواریا؛ ب ام و X4 M در راه است

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
ب ام و X4 M شاید نمادی باشد از تلفیق خودروهای اسپرت با کراس اوورهای سایز کوچک به سبک اروپایی. تاکنون چنین خودرویی در سبد محصولات ب ام و وجود نداشته است، چرا که ب ام و تاکنون بر این عقیده بوده است که مشتریان علاقه مند به خودروهای سریع می توانند به سراغ سری سه و چهار بروند و علاقه مندان به مسافرت و استفاده های حداقلی خارج از جاده ای نیز می توانند از میان سری X، خودرو مورد علاقه خود را برگزینند.
اما این روزها بازار خودروهای کراس اوور به حدی داغ شده است که ب ام و تصمیم به توسعه پیشرانه مورد استفاده در M3 و M4 بر روی شاسی سری X4 گرفته است و حالا چنین محصولی در مسیر مشهور پیست نوربرگرینگ در حال طی آزمایشهای جاده ایست.
براساس اطلاعات اولیه قدرت این پیشرانه از حدود 430 اسب بخار از مدل عادی ام 3 به حدود 475 اسب بخار افزایش یافته است و با لطف استفاده از ترمزهای بزرگتر و فنربندی متفاوت، این کراس اوور می تواند در حد سدان های اسپرت شهری، در پیچ و خم پیست ظاهر شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران