اولین تصاویر از شاهکار برقی مرسدس بنز؛ رکورد شکنی برای تکرار تاریخ

اگر حدود 90 سال در تاریخ به عقب بازگردیم، خودرو رکورد شکنی را در سرزمین های آلمان خواهیم یافت که حتی با گذشت این مدت نیز بسیار رکورد شکن به نظر می رسد. ثبت سرعتی نزدیک به 430 کیلومتر در ساعت در آن سال ها به خودی خود کافیست تا تکنولوژی پشت پرده این خودرو را نشان دهد.
حالا اما با گذشت ده ها از خلق این شاهکار مهندسی، مرسدس بنز قصد دارد تا در قالب کانسپتی جدید از سری EQ بار دیگر قدرت خود در علم خودروسازی را به رخ رقبا بکشد. در همین زمینه ساعاتی قبل اولین تصاویر کامپیوتری از ساختار کلی بدنه این خودرو منتشر شده است که حکایت از ساختاری فوق آیرودینامیک دارد که البته از موتورهایی برقی نیرو می گیرند. حال باید منتظر ماند و دید که هدف مرسدس بنز از تولید این خودرو چه خواهد بود. در واقع این شانس وجود دارد که مرسدس بنز خواهان شکستن رکورد سرعت مربوط به خودروهای الکتریکی باشد.
نظرات
 
 
 
Mahi 1397/4/16
شما که این سایت پربازدید رو دارید دیگه چرا از این تیترهای مسخره استفاده میکنید؟ یه کاری میکنید آدم دیگه هیچ کدوم از خبرها رو نخونه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران