طوفان ولوو با زیر مجموعه M؛ آینده ای سرشار از اشتراک گذاری

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
ب ام و خودروهای اسپرت خود را با برند M معرفی می کند و هیوندای نیز به تازگی به سراغ حرف N رفته است تا نماینده مدل های جذاب و سریع این کمپانی باشد، اما حالا وجود حرف M در مدل های ولوو قرار است پیام رسان منظوری کاملا متفاوت باشد.
این کمپانی سوئدی که این روزها در مالکیت گروه چینی جیلی قرار دارد می خواد با نشان تجاری جدید خود به استقبال ایده اشتراک گذاری خودرو برود و تا اواسط دهه آینده، حدود 5 میلیون مشترک را به وسیله خودروهای خود و اپلیکیشن و نرم افزار های مربوطه تامین نماید.
آنطور که از شواهد امر بر می آید در آینده نزدیک با خودران شدن خودروها، تمایل عمومی نسبت به خرید خودرو کاهش خواهد یافت و اکثر مردم ترجیح می دهند تا از سرویس های اشتراک گذاری خودرو استفاده نمایند، این امر می تواند صنعت خودروسازی جهان را به کلی تغییر دهد و باعث حذف شدن بسیاری از برندها از عرصه رقابت شود.
به همین دلیل از هم اکنون کمپانی هایی نظیر مرسدس بنز یا ولوو تصمیم گرفته اند تا با توسعه ناوگان خودروهای قابل اشتراک گذاری، در این زمینه نیز پیشتاز شوند و خود را از خطر کاهش فروش و حذف شدن از میدان رقابت نجات دهند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران