فیس لیفت بی ام و X1 در راه است؛ چهره ای تازه برای کوچک ترین کراس اوور باواریا

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
سه سال از معرفی آخرین نسل بی ام و X1 می گذرد و حالا مدلی جدید از این خودروی کراس اوور در خیابان های مونیخ مشاهده شده است که کاملا استتار شده بوده و احتمالا به زودی معرفی خواهد شد.
این خودروی جدید که به نوعی فیس لیفت میان نسلی این خودرو محسوب می شود و بخش های جلو و عقب آن تغییر خواهد کرد. دلیل توسعه ی چنین خودرویی توسط بی ام و را باید در تلاش رقبایی همچون آئودی و مرسدس بنز برای تولید مدل هایی در رقابت با X1 دانست.
در نظر کلی، مدل فیس لیفت شده‌ی X1 مشابه مدل فعلی است اما سپرها، جلو پنجره، و گرافیک چراغ های جلو و عقب تغییر خواهند کرد و احتمالا به مدل جدید X3 شباهت خواهند داشت.

فیس لیفت بی ام و X1

فیس لیفت بی ام و X1

در بخش امکانات و تجهیزات نیز انتظار می رود که بی ام و سیستم مالتی مدیای جدیدی را روی این مدل نصب کند و امکانات ایمنی استاندارد نیز بیشتر از قبل باشند.
همچنین ممکن است که بی ام و تغییراتی را جهت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در موتورهای X1 اعمال کند. احتمال دارد که بی ام و مدل پلاگین هیبریدی X1 را نیز معرفی کند که این مدل در صورت معرفی با کد X1 xDrive25e شناخته خواهد شد و به موتور سیلندر لیتری بنزینی به قدرت 134 اسب بخار و یک موتور برقی به قدرت 88 اسب بخار مجهز خواهد شد که مجموع قدرت این موتور هیبرید نیز 224 اسب بخار بوده و با موتور موجود در مدل 225xe اکتیو تورر یکسان است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران