فراتر از یک سدان خانوادگی؛ 700 اسب بخار قدرت بیشتر در قلب ب ام و M5 منهارت

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
شرکت تیونینگ آلمانی منهارت از محصول جدید خود با نام MH5 700 رونمایی کرد که این خودرو بر اساس آخرین نسل بی ام و M5 تولید شده است. قدرت تولیدی موتور این خودرو نیز به 713 اسب بخار افزایش پیدا کرده است که تقریبا 150 اسب بخار از مدل استاندارد این خودرو بیشتر است.
در زیر کاپوت MH5 700 همان موتور 4.4 لیتری هشت سیلندر بی ام و به چشم می خورد که این موتور از نوع توربو است. حتی در مقایسه با مدل M5 کامپتیشن نیز این مدل ارتقا یافته توسط منهارت 96 اسب بخار قدرت بیشتر و 120 نیوتن متر گشتاور بیشتری دارد. شتاب صفر تا صد کیلومتر این مدل نیز تنها 3.3 ثانیه است و می تواند در 10.8 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

بی ام و M5

بی ام و M5

در بدنه‌ی این مدل هم می توان برخی قطعات اضافه شده را که از فیبر کربن ساخته شده اند را مشاهده کرد که دیفیوزر عقب یکی از آنها است. منهارت برای این مدل یک سیستم اگزوز جدید نیز طراحی کرده است.
برای بهبود هندلینگ این سدان بسیار قوی، منهارت اقدام به استفاده از سیستم تعلیق KW کرده است که این سیستم ارتفاع خودرو را نیز کمی کاهش داده است. همچنین سواری M5 نیز نسبت به قبل کمی خشک تر شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران