"لطفاً تمامی تویوتاهای وارداتی را به سازمان حمایت بدهید!" در نامه ایرتویا به این سازمان!

شرکت ایرتویا، نماینده انحصاری تویوتا اقدام به ثبت سفارش جهت واردات ۳۷۸۲ دستگاه خودرو (قبل از ممنوعیت ثبت سفارش خودرو به عنوان گروه کالا ۴) نمود ولی متاسفانه فقط به میزان ۸۰ دستگاه خودرو ارز دولتی دریافت کرد.
به همین دلیل این شرکت به جهت جلوگیری از اعمال تبعیض بین خریداران خود طی نامه ای به ریاست محترم سازمان حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، در خواست خود را مبنی بر تحویل کلیه خودروهای وارداتی مذکور به آن سازمان ارائه می نماید.
متن نامه به شرح ذیل می باشد.

نامه ایرتویا به سازمان حمایت از مصرف کنندگان

نامه ایرتویا به سازمان حمایت از مصرف کنندگان

نظرات
 
 
 
ارشیا 1397/4/23
سیاستگذاری درسته نه سیاستگزاری
سینا 1397/4/23
باریکلا ایرتویا نه باریکلا نه باریکلا نه باریکلا ..... .
Mhd 1397/4/23
یکی بگه این نامه یعنی چی، من متنش رو چند بار خواندن چیزی دستگیری نشد!!!!!؟؟
  • مهدی 1397/4/23
    یعنی اولش گفتن ما با ارز دولتی ماشین وارد نکردیم ولی الان میگن وارد کردیم ولی فقط 80 تا
  • فرهاد 1397/4/24
    یعنی خودتون جواب مردمو بدین، به ما چه، یعنی پاسکاری مردم، یعنی برای یه خودرو ببین به چند نهاد و سازمان و مسئول رونوشت زده، یعنی مملکت شلوغه و همه هفت تیرکش!
  • مصطفی 1397/4/24
    یعنی دولت عزیز وقتی از یه طرف اعلام میکنه بدون هیچ محدودیتی تامین ارز 4200 میکنه و از طرف دیگه یه شبه تصمیم به ممنوعیت واردات میگیره، خودش جواب مردم رو بده و شرکتهایی مثل ایرتویا رو درگیر شکایتهای مردم نکنه
سعید بوشهری 1397/4/24
معنیش بنظر میاد ایا با ۸۰ تا تویوتا سبیلتون چرب و خوش حالت میشه ک دیگه دست از سر ما بردارین بزارین لقمه نون از گلومون پایین بره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران