ایرتویا از روزنامه سازندگی در مورد مطلب مافیای خودرو شکایت کرد

اقتصاد شکوفا میوه تلاش، منطق و درایت است نه هیجان و فراموشی،
متاسفانه در برهه حساس اخیر که کشور شدیداً نیازمند همدلی و وفاق در جهت عبور از مشکلاتی است که همت عالی می طلبد روزنامه سازندگی مورخ 1397/4/13 با ادبیات غیر حرفه ای و انتساب اتهامات واهی سعی در تشویش اذهان عموم نسبت به خانواده آقای حدادزاده که یکی از پویا ترین مجموعه های اقتصادی کشور در حوزه خودرو با 47 سال سابقه را رهبری می کنند نموده است.
به آگاهی می رساند ایشان به ناگزیر ضمن ثبت شکایت خود از سردبیر و مدیر مسئول این رسانه در دادسرای فرهنگ و رسانه در خصوص اعاده حیثیت خانوادگی خود از طریق قانونی اقدام نموده است.
امید است عزیزان اهل قلم و رسانه به حرمت انسان ها اهتمام ویژه داشته و از سیاست ایراد اتهامات غیر واقعی به کارآفرینان این مرز و بوم برای جذب مخاطب خود دوری نمایند.

شکایت ایرتویا از روزنامه سازندگی

شکایت ایرتویا از روزنامه سازندگی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران