همکاری گوگل با جگوار رسما آغاز شد؛ استفاده Waymo از جگوار I-Pace

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
در حالی که قرار است جگوار تمام الکتریک I-Pace در روزهای پایانی ماه اگوست در اختیار خریداران قرار گیرد سه عدد از این خودرو زودتر از موعد به شرکت Waymo ارسال شده و حالا تصاویری از این خودروها در خیابان های سن فرانسیسکو‌ منتشر شده است.
شرکت Waymo خودرو ها را دریافت کرده و آن ها را به صورت خودران در می آورد. بر اساس گفته ها در حال حاضر این شرکت مشغول تست عملکرد خودرو ها برای ایجاد حالت رانندگی خودکار و تست آن در شرایط مختلف است.
این شرکت تاکنون ۲۰.۰۰۰ دستگاه جگوار I-Pace را علاوه بر ۶۲.۰۰۰ دستگاه کرایسلر پاسفایکا هیبرید را سفارش داده است. این مدل جگوار دارای باتری ۹۰ کیلو وات ساعتی بوده و می تواند ۲۴۰ مایل (نزدیک به 390 کیلومتر) را به شکل تمام برقی طی کند. در حالی که خودرو کرایسلر تنها تجربه ای حدود ۳۳ مایل (حدود 53 کیلومتر) را به صورت تمام برقی به ارمغان می آورد.
باید گفت از آنجایی که استفاده از‌ خودرو هایی مانند جگوای I PACE ما را تشنه تجربه لذت رانندگی میکند. شاید بد نباشد که Waymo امکان رانندگی غیر هوشمند را نیز برای این محصول در نظر بگیرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران