اولین تصاویر از مدل تازه کامارو ZL1 بدون استتار

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکاسان جاسوسی موفق شدند که تصاویری از مدل جدید شورولت کامارو را بدون هیچ گونه پوشش استتاری ثبت کنند. این تصاویر که در حومه دیترویت ثبت شده اند مدل 2019 کامارو ZL1 را نشان می دهند که نمای جلویی آن چندان تفاوتی با مدل 2018 ندارد اما چراغ های عقب مدل 2019 متفاوت هستند و طراحی سپرهای آن نیز جدید است. در بخش خروجی های اگزوز نیز تغییری به چشم نمی خورد. جالب است که در بخش عقبی این خودرو دو عدد دوربین دید عقب مشاهده می شود که یکی از آنها همانند اکثر خودروها در بالای پلاک نصب شده است و دیگری روی باله عقب قرار دارد.

شورولت کامارو

شورولت کامارو

انتظار می رود که شورولت در بخش فنی این خودرو تغییری را اعمال نکند و شاهد بکارگیری همان پیشرانه LT4 هشت سیلندر روی این مدل نیز باشیم که این موتور می تواند 650 اسب بخار قدرت و 881 نیوتن متر گشتاور دارد. برای انتقال نیرو نیز از یک گیربکس 6 دنده دستی و یا 10 دنده اتوماتیک استفاده خواهد شد که نیرو را همانند قبل به چرخ های عقب انتقال می دهند.
از تغییرات داخل کابین مدل 2019 باید به سیستم مالتی مدیای جدید و نورپردازی داخلی جدید را مشاهده می کنید.
نظرات
 
 
 
lio 1397/4/30
نه میتونم بگم چراغ عقبش زشته نه میتونم بگم خوشگله به هر حال جالب و متفاوته کلا.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران