چالش تازه برای فیات کرایسلر؛ سرجیو مارکیونه موقتا از سمت خود کنار رفت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
رییس برند های Ram و جیپ از زیر مجموعه های فیات کرایسلر، پس از استعفای سرجیو مارکیونه، به عنوان مدیر اجرایی فیات کرایسلر تعیین شد.مایک منلی، اکنون مسئول اجرایی کردن برنامه پنج ساله آینده مارکیونه است که در اوایل سال جاری میلادی برای گروه فیات کرایسلر معرفی شده است.

مایک منلی

مایک منلی

اخیرا مارکیونه مجبور به جراحی در قسمت شانه شده بود و هم اکنون تحت مراقبت های ویژه در بیمارستانی در زوریخ سوییس قرار دارد و به همین دلیل، در حال حاضر نمی تواند به ایفای نقش خویش بپردازد. پیش از این قرار بود که در آپریل 2019 او بازنشسته شود، اما به عنوان رییس فراری، تا سال 2021 همچنان فعال خواهد بود.
در حال حاضر سهامداران دچار نگرانی هایی در رابطه با فعالیت آینده فیات کرایسلر شده اند، چرا که مارکیونه توانسته بود فیات را از ورشکستگی نجات دهد و کرایسلر را از دولت آمریکا خریداری کرده و مجددا احیا کند. فروش برخی برند های این مجموعه همانند جیپ، تحت نظر وی رشد فزاینده ای را تجربه کرده است.

بروزرسانی: آقای مارکیونه در تاریخ 25 ژولای 2018 فوت کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران