الکتریکی سازی همه جانبه، فولکس واگن در کانادا جایگاه های شارژ سریع راه اندازی می کند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شعبه فولکس واگن در کانادا اعلام کرده است که یک شبکه شارژ فوق سریع، مخصوص خودروهای تمام برقی یا EV را تحت یک برند جدید در کانادا راه اندازی خواهد کرد. این شرکت قرار است در تعداد زیادی از شهرهای بزرگ و بزرگراه های اصلی، جایگاه های شارژ سریع راه اندازی کند.
در نختسین بخش از این طرح، گروه تحت نظر فولکس واگن 32 جایگاه شارژ سریع الکتریکی را در ایالت های اونتاریو، کبک، آلبرتا و بریتیش کلمبیا راه اندازی خواهد کرد. این ایستگاه قادر به ارایه 350 کیلووات انرژی برق به هر خودروی الکتریکی هستند که می تواند در هشت دقیقه، باتری خودروهای معمول برقی بازار را برای طی مسافت 200 کیلومتر شارژ کند.
هر ایستگاه شارژ به چهار شارژر مجهز خواهد بود و تمرکز سازنده بر قرارگیری این ایستگاه ها در بزرگراه ها است. بازار خودروهای الکتریکی کانادا رشد سریعی دارد و اگر فولکس واگن بتواند در انجام این پروژه موفق باشد، سهم این شرکت از بازار خودروهای الکتریکی کانادا بیشتر از دیگر رقبا خواهد شد. خودروهای الکتریکی با برند فولکس واگن و زیر مجموعه های آن مانند پورشه و آئودی به این شارژرها دسترسی خواهند داشت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران